23 Nisan 2024, Salı
spot_img

QCAR mobilite ilk mağazasını açtı

“Ekonomik, pratik, tam senlik yolculuk” sloganıyla QCAR Mobilite, ilk mağazasını Nef 22 Ataköy’de açtı. Açılışa QCAR yönetimi, Maher Holding yönetim kadrosu, Maher Holding Sigorta Grubu acenteleri ve iş ortakları katıldı.

Online rezervasyon hizmeti ile mobilite dünyasının yeni aktörü olan QCAR, genel merkezi dışındaki ilk mağazasını Nef 22 Ataköy’de açtı. 11 Ocak 2024’te gerçekleşen açılışa QCAR yönetimi, Maher Holding yönetim kadrosu, Maher Holding Sigorta Grubu acenteleri ve iş ortakları katıldı. 

“QCAR, bir araç kiralama şirketinden çok daha fazlası olacak”

Kurdele kesimi öncesinde QCAR’ın grup içindeki önemine vurgu yapan Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Grubumuzun önemli iştiraklerinden biri QCAR’ın genel müdürlükten sonra ilk şubesinin açılışını yapıyoruz hep birlikte. Biliyorsunuz ki en başından beri bir ekosistem yaratmaya çalışıyoruz. Tabii bu ekosistemde amacımız acentelerimizin de finansal markete dönüşümü için bir altyapı oluşturmak. Bir yandan hem bu altyapı için çalışmaları sürdürürken bir yandan da mevzuat altyapılarının oluşması için de birtakım faaliyetlerde bulunuyoruz. Amacımız Türkiye’de özellikle finansal alanda sigorta acentelerimiz vasıtasıyla, bugün bankaların bile şubelerini fiziksel olarak kapatıp merkeze çekildiği dönemde vatandaşa gerekli hizmeti sunabilmek. QCAR da bir mobilite şirketi. Araç kiralama şirketi gibi gözükse de çok daha büyük fonksiyonları olacak ve bizim ekosistemimizin en önemli parçalarından biri olacak” diye konuştu.

“Çağın ihtiyaçlarını karşılayacağız”

QCAR Genel Müdürü Barış Sezen, “Öncelikle tüm takım arkadaşlarımıza ve acentelerimize açılışta yanımızda oldukları için teşekkür ederim. QCAR olarak araç kiralamanın ötesinde hizmetler sunacağız, farklı alanlarda da mobiliteyi müşterilerimize sunacağız. Bunun ilk adımını da burada atıyoruz. 2024 yılında devamı gelecek, başka açılışlarda da bir araya geleceğiz. Tıpkı tüm grup iştirakleri gibi biz de dijitalleşmeyi merkezimize alıp çağın ihtiyaçlarını güvenle karşılayan lider bir marka olacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER