13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

OtoDent ‘in hedefinde büyüme var

otodentBugüne kadar geldikleri noktada yaptıkları işleri yukarı çekerek daha da kurumsal olmayı amaçladıklarını belirten OtoDent Genel Müdürü Mehmet Bümen, “Sigorta sektörüne hizmet sunuyoruz” dedi.

SİGORTAMEDIA

Otomotiv ve Sigorta Sektörleri’ne müşteri memnuniyeti ekseninde hizmetler sunan oto servis ağı OtoDent, mobil onarım, jant, direksiyon kutusu, marş hizmetleri ile hasar kanadında önemli bir yer oynuyor. Mobil onarımda Axa Sigorta ile işbirliklerinin devam ettiğini belirten OtoDent Genel Müdürü Mehmet Bümen, “Üzerinde çalıştığımız birçok proje var. Bunlardan biri de Sompo Japan Sigorta ile. Bu projelerle, hasar onarımda hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi. Bümen, OtoDent olarak hedeflerini SİGORTAMEDİA ile paylaştı.

Türkiye çapında 20 anlaşmalı noktaları olduğunu belirten Bümen, bu hizmet ağını daha da genişleterek hasar kısmında da aynı profesyonellikle hizmet sunmayı amaçladıklarını söyledi.

Biz hasar onarıyoruz
Axa Sigorta haricinde diğer şirketlerle de çalışmayı hedeflediklerini ve bu doğrultuda yaygınlaşma üzerine yoğunlaştıklarının altını çizen Bümen, “Biz, hasar onarıyoruz, diğerleri sadece mobil ya da mini onarım yapıyor. Bizim piyasadaki farkımız bu” dedi. Mobil onarımda da profesyonel hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Bümen, sundukları hizmeti şu sözlerle tanımladı: “Plastik parçalar, ön paneller, havuz sacları dediğimiz, dış aksesuarlar, aynalar, kapı döşemeleri gibi benzeri malzemeler ve fan motorları yerinden alınıp yerine teslim ediliyor.” Bümen, kapsamlı hizmet sunma anlayışlarının ise en büyük farkları olduğunu dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER