17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Oracle Sigortacılık Zirvesi’nde Emin Çapa’nın sunumunu ve Sektöre Yön Verenler Paneli’ni kaçırmayın!

oracleOracle, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Zirvesi düzenliyor. Zirve’de, Oracle’ın donanım katmanından iş uygulamalarına, iş zekasından güvenliğe kadar uzanan geniş çözüm yelpazesi ve yaygın iş ortağı çözüm ve hizmetleri tanıtılacak.

Oracle’ın platinum ve gold sponsorları Intel ve KoçSistem’in katkılarıyla düzenlenen Zirve, 13 Mart 2014 tarihinde, Four Seasons Hotel Boshorus’ta, saat 09:00-17:00 arasında gerçekleşecek.

Zirve’nin özel konuğu CNN Türk Ekonomi Müdürü  Emin Çapa, katılımcılara ekonomik ve teknolojik gelişmeler konusundaki öngörülerini içeren “Niye Bizim Hamamlarda Suyun Kaldırma Kuvveti Yok?” başlıklı bir sunum yapacak.

Bu sunumu, PwC Risk, Süreç ve Teknoloji Hizmetleri’nden Sorumlu Ortağı Tumin Gültekin’in “Değişimi Fırsata Çevirmek” başlıklı sunumu takip edecek. Ardından sigorta ve emeklilik şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla “Sektöre Yön Verenler” paneli gerçekleşecek. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Genel Müdürü  Aydın Satıcı’nın moderatörlüğünde, panelistler Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın, Fiba Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Ömer Mert, Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Öğleden sonra yapılacak paralel oturumlarda ise Oracle ve iş ortaklarının yeni teknoloji ve çözümleriyle ilgili tanıtımları yapılacak ve sektörde Oracle teknolojileriyle gerçekleştirilen başarılı projelerin sunumları paylaşılacak. Etkinlikte Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde gerçekleşen Exadata ve Veriambarı, Aksigorta’daki Kurumsal Performans Yönetimi ve ERP Uygulaması, Anadolu Sigorta’da Oracle ERP projeleri, HDI Sigorta İş Zekası ve Liberty Sigorta Hasar Yönetim Sistemi gibi başarı öyküleri de katılımcıalra aktarılacak.

Sigorta ve bireysel emeklilik şirketlerinin tüm birimlerinden katılımcıların davetli olduğu ve katılımın ücretsiz olduğu Zirve, sadece sigorta yönetici ve çalışanlarına yönelik hazırlandı.
OracleSON

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER