17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Oracle, sigorta ve bireysel emeklilik sektörünü buluşturuyor

oracleOracle, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Zirvesi düzenliyor. Zirve’de, Oracle’ın donanım katmanından iş uygulamalarına, iş zekasından güvenliğe kadar uzanan geniş çözüm yelpazesi ve yaygın iş ortağı çözüm ve hizmetleri tanıtılacak.

Oracle’ın platinum ve gold sponsorları Intel ve KoçSistem’in katkılarıyla düzenlenen Zirve, 13 Mart 2014 tarihinde, Four Seasons Hotel Boshorus’ta, saat 09:00-17:00 arasında gerçekleşecek.

Zirve’nin özel konuğu CNN Türk Ekonomi Müdürü  Emin Çapa’nın ekonomik ve teknolojik gelişmeler konusundaki öngörülerini içeren sunumunu, sigorta ve emeklilik şirketlerinden üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşecek ‘Sektöre Yön Verenler’ paneli izleyecek. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Genel Müdürü Aydın Satıcı‘nın moderatörlüğünde, panelistler Allianz Türkiye CEO’su Solmaz Altın, Fiba Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü  Ömer Mert, Zurich Sigorta CEO’su Yılmaz Yıldız ve PwC Risk, Süreç ve Tekonoloji Hizmetleri’nde Sorumlu Ortağı Tümin Gültekin sunumlarını katılımcılarla paylaşacak.

Öğleden sonra yapılacak paralel oturumlarda ise, Oracle ve iş ortaklarının yeni teknoloji ve çözümleriyle ilgili tanıtımları yapılacak ve sektörde Oracle teknolojileriyle gerçekleştirilen başarılı projeler anlatılacak. Etkinlikte Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde gerçekleşen Exadata ve Veriambarı, Aksigorta’daki Kurumsal Performans Yönetimi ve ERP Uygulaması, Anadolu Sigorta’da Oracle ERP projeleri, HDI Sigorta İş Zekası ve Liberty Sigorta Hasar Yönetimi gibi başarı projleri katılımcılarla paylaşılacak.

Oracle_bildiri (1)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER