26 Şubat 2024, Pazartesi
spot_img

Open Up Call’dan acentelere 99 TL’ye sekreter hizmeti

openupcall sekreterOpen Up Call, sigorta acentelerinin artan sabit maliyetlerini düşünerek hizmete soktuğu ‘Sanal Ofis’ ile ayda 99 TL’ye sekreterlik hizmeti sunuyor.

Open Up Call, sigorta acentelerinin karşılaştıkları zorlukları, artan sabit maliyetleri ve azalan komisyon gelirlerinin sebep olduğu maddi kayıpları göz önünde bulundurarak geliştirdiği ‘Sanal Ofis’ hizmetleri kapsamında acentelere ayda 99 TL’den sekreterlik hizmeti sunmaya başladı.

Open Up Call, sanal ofis hizmeti ile en düşük maaşlı sabit bir personelin maaş, yol, yemek gibi maliyetlerinden neredeyse yüzde 90 tasarruf sağlayarak, yüzde 10’u kadar bir maliyetle dış kaynak kullanımına da imkan tanıyor. Open Up Call, profesyonel kadrosuyla acentelerin sorunlarını da ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Open Up Call’ın ayda 99 TL’lik maliyetle sigorta acentelerinin hizmetine sunduğu ürünü, acentelerin aranmaları durumunda kurumsal bir karşılama hizmeti sunarken aynı zamanda aramaları not alıp acente sahiplerine iletiyor. Ayrıca bu telefon görüşmeleri sırasında tüm konuşmalar kayıt altına alınıyor. Görüşmelerin kayıt edilmesi ile müşterilerle olan ilişkide ‘güven’ unsurunun sağlanması amaçlanıyor.

Ofisiniz kapalı olsa da müşterileriniz size ulaşabilir
Open Up Call’ın acentelerin ihtiyaçlarına göre satın alabilecekleri ve aldıkları hizmet kadar ödeme yapmalarına da olanak sağlayan bu yeni sekreterlik ürünü ile senelik izin, hastalık ya da sosyal mazeret gibi durumlarda ofisleri kapatma ya da tatil zamanlarında ofise kapanma gibi bir durum ortadan kaldırılıyor. Acente sahipleri, ofislerinde bulunmasa da sanal sekreterleri telefonlara karşılık veriyor.

Sana Ofis’in bu hizmeti ile acenteler ayrıca, kontrolsüz internet kullanımı, elektrik, telefon gibi aylık sabit masraflarını da minimum düzeye indirebiliyor.

Sunulan hizmet ile kıdem, ihbar tazminatı gibi yükümlülükler ortadan kaldırılırken, acentelerin gözü de arkada kalmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER