17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Neova Sigorta’dan Soma’ya 1 milyon TL yardım

soma3Neova Sigorta, Soma’da meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan maden faciasında hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerine 1 milyon TL bağış yapacak

13 Mayıs’ta Soma’da yaşanan kara günde, 301 canımız hayata veda etti. Neova Sigorta, ülkemizi yasa boğan facia sonrasında hayatını kaybeden maden işçilerimizin ailelerine 1 milyon TL yardım yapacak.

Neova Sigorta, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu toplantısında, Soma’da şehit olan maden işçilerinin ailelerine verilmek üzere 1 milyon TL bağış yapma kararı aldı. Yaşanan elim hadiseden dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirten Neova Sigorta CEO’su Özgür Bülent Koç, konu ile ilgili olarak, “Acımız çok büyük, ancak şimdi dayanışma zamanı. Biz sigortacılar kötü günlerde hep sigortalılarımızın yanında olup onlara destek olduk. Soma’da hayatını kaybeden işçi kardeşlerimizin geride kalan aileleri bizim de ailelerimiz, yetimler bizim de çocuklarımız. Milletimizin, geride kalanlara sahip çıkacağından hiç şüphemiz yok. Neova Sigorta olarak biz de küçük bir bağışta bulunmak istedik. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER