26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Müşteri memnun olmayacaksa para kazanmak bir şey ifade etmez

olimpiaÖnceliklerinin yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaratmak olduğunu ifade eden OCP Olimpia Oto Cam Antalya Bölge Müdürü Rüştü Kırşan, “Müşterimiz memnun olmayacaksa para kazanmamız bir şey ifade etmez” dedi. Yıldız Oto Cam olarak önceliklerinin, 1994 yılından bu yana Bölge Müdürlüğü’nü yaptıkları OCP Olimpia Oto Cam şemsiyesi altında yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunu belirten OCP Olimpia Oto Cam Antalya Bölge Müdürü Rüştü Kırşan, “Yaptığımız oto cam montaj ve tamir işinde, eğer müşterimiz memnun olmayacaksa para kazanmamızın bir şey ifade etmediğini belirtmek isterim. Müşteri, bizim her şeyimiz. Bu nedenle Antalya’nın kendi sektöründe önde gelen ve belli bir geçmişi olan sayılı firmalarından olmamızın başlıca sebebi; her gelen müşterinin, iş yerimizden ihtiyacı giderilerek memnun ayrılıyor olmasıdır” şeklinde konuştu.

Cam montajı için gelen müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını da (ayna, cam fitili, kapı lastiği gibi) talep etmediği halde gidermeleri sayesinde, şimdiye dek bütün müşterilerinden takdir gördüklerini söyleyen Rüştü Kırşan, “Müşteri memnuniyeti konusunda uzman personelimizle birlikte güler yüz, ilgi, kaliteli işçilik ve büyük bir özveriyle çalışarak hizmet veriyoruz” dedi.

Piyasayı yakından takip ederek fark yaratıyoruz
Olimpia marka oto cam satışı yaptıkları için kendilerini farklı hissettiklerini dile getiren Kırşan şunları söyledi: “Kaliteli bir marka satmak, bölge olarak bize güven veriyor. Türkiye’nin önde gelen oto cam markası olmak bir ayrıcalık. Çok yüksek miktarda üretilen camlar, hatasız ve orijinaliyle birebir aynı. Bu nedenle kendimize ve kalitemize güveniyoruz.”

Firmalarının farkını, kaliteli ürüne ve bol çeşide sahip olmak şeklinde özetleyen Kırşan, “Bunun yanı sıra her gün trafiğe çıkan yeni model ve marka araçların camını da çok kısa sürede piyasaya sürerek, diğer cam firmalarından farklılığımızı gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Gebze ve Ankara’da bulunan fabrikalarımız, sahip olduğumuz bu farklılığı uzun yıllardır devam ettiriyor. 50 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadromuz da, bizi diğer cam firmalarından ayıran önemli özelliklerimizden” ifadelerini kullandı.

Mobil hizmet de sağlıyoruz
Yılların tecrübesi ile Antalya bölgesinde ürün çeşitlilikleri ile kaliteli 7/24 hizmet vermelerinden dolayı akıllarda yer etmiş olmaları sebebiyle oldukça geniş bir piyasaya hitap ettiklerini belirten Kırşan, “Gerek servisimizde gerekse mobil olarak hizmet sağlıyoruz” dedi.

Kırşan, sundukları avantajlarla Antalya merkezde, kendilerine bağlı il ve ilçelerde ve tüm Türkiye’de mevcut olan 200’ü aşkın OCP Olimpia Oto Cam bayi ağı ile birlikte, Olimpia ailesi olarak anlaşmalı olduğumuz tüm sigorta şirketlerine ve müşterilerine hizmet vermeye devam edeceklerinin altını çizdi. Kırşan, “Sigortalı olsun ya da olmasın, iş yerimizde ya da mobil olarak, her nerede olursa olsun, oto cam montajı ve tamiri konusunda müşterilerimize hizmet vermek konusunda elimizden gelenin fazlasını yaparak, sektördeki saygınlığımızı korumaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Geri dönüşler göğsümüzü kabartıyor Olimpia marka camın, bölgelerinde oldukça tanınan ve kalitesine güvenilen bir marka olduğunu ifade eden Rüştü Kırşan, bunu bayilerinin geri dönüşlerinden anladıklarını belirtti. Kırşan, “Örnek verecek olursak, bayiimizin birine gelen bir müşteri ısrarla hasarlı camının Olimpia marka cam ile değiştirilmesi konusunda baskı yaptı ve siparişle getirterek Olimpia marka cam ile değiştirdi. Biz de böyle olaylarla karşılaşınca göğsümüz kabararak, bölgemizde OCP Olimpia Oto Cam’ın bayrağını daha ileri taşımak için durmadan çalışıyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER