18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

MetLife Hızlaal platformundan TSS’ye indirim

MetLife Türkiye, yeni kampanyası kapsamında 05 Ocak-29 Mart 2024 tarihleri arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alan müşterilerine ve ailelerine özel yüzde 20 indirim sunuyor.

MetLife Türkiye, yeni başlattığı kampanya kapsamında metlife.com.tr web sitesinde yer alan dijital satış platformu MetLife Hızlaal üzerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) satın alan bireysel müşterileri ve ailelerine yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.

Geniş kurum ağı ve zengin teminatlarıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı kurumlarda sigortalıların ve ailelerinin ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlayan MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Dört Dörtlük Plus Asistans ile tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki gibi birçok ücretsiz ya da indirimli hizmeti de sunuyor.

Daha fazla kişinin sağlık hizmeti almasını hedefliyoruz

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Sağlığın ve ekonominin ön planda olduğu bu günlerde müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin sağlık ihtiyaçlarına yanıt vermenin yanı sıra birbirinden değerli ek hizmetlerle yaşam kalitelerini korumalarına destek imkânı sunduğumuz MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı satın alan müşterilerimize yönelik dijital satış platformumuz MetLife Hızlaal üzerinden bir indirim kampanyası hazırladık. Müşterilerimiz MetLife Hızlaal üzerinden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın özelliklerini hızlı ve basit bir şekilde inceleyerek kolayca satın alabilirler. Üstelik yüzde 20 indirimle çok cazip bir şekilde kendileri ve aileleri için sağlık sigortasına sahip olabilirler. TSS’nin gelişimine ivme kazandıracağına inanarak yeni müşterilerimize yönelik hazırladığımız bu kampanya ile daha fazla kişinin ek ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin ve yakınlarının hem sağlıklı günlerinde düzenli sağlık kontrolü imkânı sağlamaya hem de yaşanabilecek hastalıklar karşısında yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

15 günlük ile 59 yaş arası geniş bir kitle yararlanabiliyor

MetLife Türkiye’nin 500’ün üzerinde anlaşmalı olduğu kurumda ve özel hastanelerde, SGK fark ücreti ödemeden muayene, tahlil ve tetkik yaptırılmasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sigortalılar ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi masraflarını limitsiz olarak karşılayabiliyor. 15 günlük ile 59 yaş arası geniş bir kitlenin satın alabileceği ve 64 yaşına kadar yenilenebilen ürün kapsamında yüz yüze tıbbi ihtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra ücretsiz olarak online doktor, check-up, trafik kazası sonucu diş tedavisi, online diyetisyen görüşmesi ve psikolojik danışmanlık gibi birçok ek hizmet sunuluyor. Ürün kapsamında, sigortalılar nakil ve network indirimleri gibi tıbbi yardım hizmetleri; çilingir çağırma, klima ve kombi bakımı gibi konut yardım hizmetleri; seyahat yardım hizmetleri, organizasyon ve rezervasyon hizmetleri alanlarında ücretsiz ya da indirimli birçok hizmetten de faydalanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER