19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Mersin, Sigorta Haftası'na hazırlanıyor

12052014c Mersin Ticaret ve Sanayi Odası 30 Nolu (Sigortacılık Hizmetleri) Meslek Komitesi Mayıs ayı olağan toplantısı Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi ve Mersin Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi

www.mtso.org.tr

Toplantıda konuşan Meclis Üyesi Ahmet Akbaş, ”Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 2009–2013 yılları Stratejik Planında sigortacılığın tanıtımına yönelik Sigortacılık Bilinçlendirme ve Tanıtım Strateji Belgesi yayınlandı. Anılan Belge uyarınca, her yıl Mayıs ayının son Pazartesi günüyle başlayan hafta ‘Sigorta Haftası’ olarak ilan edildi. Bu yıl da 26 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında kutlanacak Sigorta Haftası kapsamında, Türkiye genelinde sigortacılık alanında faaliyette bulunan kurum ve kuruluşlar tarafından çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Sigorta Haftası kapsamında, Odamız, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ve Mersin Sigorta Acenteleri Derneği ile birlikte sigorta ve sigortacılığın tanıtımı ile kamuoyunun bilinçlendirilmesi amacıyla, bir dizi etkinlik planlanmaktadır” diye konuştu.

12052014b

Toplantı sonucunda yapılması planlanan etkinlikler ile ilgili detaylı bir rapor hazırlanarak Yönetim Kuruluna sunulmasına karar verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER