26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

Magdeburger Sigorta, iş ortaklarıyla Karadağ’da buluştu 

Magdeburger Sigorta, geçtiğimiz yıl düzenlediği kampanyalarda başarı gösteren iş ortakları ile Karadağ’da bir araya geldi.

Magdeburger Sigorta, geçtiğimiz yıl düzenlediği kampanyalarda başarı gösteren iş ortakları ile Karadağ’da bir araya geldi. Seyahat sırasında bir Orta Çağ Kalesi içerisinde bulunan Kotor şehri, Perast Adası ve Port Montenegro gibi kentin tarihi ve önemli yerleri ziyaret edildi.

Geziye, Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Türkiye Bölgeler Acenteler Satış Koordinatörü Erhan Toklu, Doğu Bölgeler Koordinatörü Nihan Bakmaz, Batı Bölgeler Koordinatörü Uğur Atilla, İstanbul Bölgeler Direktörü Murat Vergili ve Satış Strateji ve Kanal Yönetimi Direktörü Damla Esin ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen başarılı acente temsilcileri katıldı. 

“Acentelerimize verdiğimiz tüm sözleri zamanı geldiğinde yerine getiriyoruz”

Hancıoğlu, marka olarak her zaman başarıları ödüllendirdiklerini belirterek, “Acentelerimize verdiğimiz tüm sözleri zamanı geldiğinde yerine getiriyoruz.  Magdeburger ailesi olarak sadece iş ortamlarında değil, sosyal aktivitelerle de bir araya gelmek bizleri mutlu ediyor. Burada “gönüldaş” olarak nitelediğimiz acentelerimizle çok keyifli ve kaliteli zaman geçirdik. Önümüzdeki dönemde bu gibi aktiviteleri düzenlemeye devam ederek acentelerimizin motivasyonunu en üst noktaya taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER