25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

Kristal Elma’dan Sigortam.net’e 11 ödül birden!

35. Kristal Elma Ödülleri, 28 Kasım’da sahiplerini buldu. Sigortam.net, geceden 11 ayrı ödülle dönerken ‘Yaratıcılığa Cesaret Veren Markalar’ arasında gösterildi ve GTA Kaza Sigortası projesi ile Büyük Ödül’e layık görüldü. Bu iki ödülün yanı sıra 4 kategoride Kristal Elma kazanan Sigortam.net, dört gümüş ve bir de bronz ödülün sahibi oldu. Sigortam.net’in “Gerçek Kahramanlar” projesi, 8 ayrı kategoride ödül aldı.

28 Kasım gecesi Reklamcılar Derneği ev sahipliğinde düzenlenen 35. Kristal Elma Ödül Töreni’nde yaratıcı ajans Tribal Worldwide Istanbul ile hayata geçirdiği projeler doğrultusunda 11 ayrı ödül toplayan Sigortam.net, Yaratıcılığa Destek Veren Markalar arasında gösterildi.

Kristal Elma Ödülleri’nde 8 Büyük Ödül’den biri, GTA Kaza Sigortası projesi ile Sigortam.net’in oldu. Proje aynı zamanda Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon/Oyun İçi Reklam kategorisinde bir de Kristal Elma kazandı.

Sigortam.net’in geceye damgasını vuran projesi ise “Gerçek Kahramanlar” oldu. Proje, Ambalaj Tasarımı, Online Film, Dijital-Sosyal Medya ve Aktivasyon/ Hizmet kategorilerinde 3 Kristal Elma’ya layık görülürken farklı kategorilerde 4 Gümüş ve 1 Bronz ödül aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER