22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Kitapseverlere Sigortambir güvencesi

Sigortambir, Sincap Kitap ile hayata geçirdiği iş birliği kapsamında 28 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda, Sincap Kitap standını ziyaret edenlere “Sevdiklerim Güvencede” sigortası hediye etti. 

Daha önce Askıda Sigorta, Deprem Destek Sigortası gibi birçok proje gerçekleştiren Sigortambir, son olarak TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı’nda Sincap Kitap ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında çocuklara yönelik birçok atölyenin düzenlendiği Sincap Kitap standında ailelere “Sevdiklerim Güvencede” sigortasını hediye etti. 

Konuyla ilgili konuşan Sigortambir Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Nazmi İbrahim Yazıcı, binlerce aileyi ağırlayan Sincap Kitap standında yeni tüketicilerle buluşmaktan heyecan duyduklarını belirterek “Hayatın getireceği sürprizlere karşı sevdiklerinizi güvence altına alın yaklaşımıyla kitap tutkunlarına sigorta hediye ederek birçok aileyi Sevdiklerim Güvencede Sigortası ile tanıştırmak istedik ve bu fuar ile birlikte 500’ün üzerinde kişiyi sigortaladık. Bu iş birliğinde bizlerle birlikte olan Sincap Kitap’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER