18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Kaskoya gerek yok demeyin!

Ankara’da F-4 uçağının yakıt tankı otoparka düştü… Zararın kasko poliçesi ile giderilebileceği, sigorta şirketinin ödediği tazminatın savaş uçağının mali sorumluluk poliçesine rücu edilebileceği belirtildi. Kaskosu olmayıp, sadece trafik sigortaları mevcut araç sahiplerinin ise Hava Kuvvetleri Komutanlığı‘na başvurup, savaş uçağının mali sorumluluk poliçesinden hasarın giderilmesini talep edebileceği belirtildi.

Ankara’da bir F-4 uçağının yakıt tankı, otoparkta park halindeki araçların üzerine düştü. Park halindeki 3 araç hasar gördü. Olayda can kaybı ve yaralı bulunmuyor. Yakıt tankı yapılan çalışma sonucu otoparktan kaldırıldı. Aracı zarar görenlerin Hava Kuvvetleri Komutanlığına başvurabileceği belirtildi.

TPAO otoparkına düştü

Yakıt tankı, Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürlüğü’nün açık otoparkına düştü. Çevredekilerin ihbarı ile bölgeye çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Askeri yetkililer de bölgeye geldi. Uçaktan kopan parçanın düşme anı, cep telefonu görüntülerine yansıdı. 

Zararın kasko poliçesi ile giderilebileceği, sigorta şirketinin ödediği tazminatın savaş uçağının mali sorumluluk poliçesine rücu edilebileceği belirtildi. Kasko poliçesi olmayıp, sadece trafik sigortaları mevcut araç sahiplerinin ise Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na başvurup, savaş uçağının mali sorumluluk poliçesinden hasarın giderilmesini talep edebileceği belirtildi..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER