23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Kasko alırken işinizi şansa bırakmayın

Sigortam.net, farklı şirketlerin benzer içerikli kasko poliçelerinde yarı yarıya fiyat farkları oluşabildiğine dikkat çekerek tüketicilere finansal kararları şansa bırakmamaları yönünde uyarıda bulundu.

Sigortam.net, sigorta satın alım sürecinde teklifler arasında karşılaştırma yapabilen müşterilerin benzer kasko poliçelerini yarı fiyatına yakalama avantajı elde ettiğini belirterek tüketicilere sigorta ürünleri ile ilgili finansal kararları şansa bırakmama konusunda önemli ipuçları verdi.

Satın alınan kasko poliçesinin neredeyse aynıyken iki katının ödenebileceğine dikkat çeken Sigortam.net CMO’su Selen Yığın, “Sektör profesyonelleri olarak bizler, herhangi bir sigorta ürünü satın almak isteyen herkese öncelikle poliçeleri karşılaştırmadan seçim yapmamalarını öneriyoruz” dedi.

Doğru poliçeyi seçebilmek önemli

Kaskodan sağlık sigortasına tüm branşlarda bunun geçerli olduğunu vurgulayan Yığın, “Sigorta gibi karmaşık bir dünyada hangi poliçenin sizin için daha uygun olduğunu, hangisinin en kapsamlı hizmeti vaat ettiğini ve bunların sonucunda hangisinin sizin için en cazip fiyat fırsatını yarattığını belirlemek hiç kolay bir iş değil. Biz bu seçimi tesadüflere bırakmamayı ve mutlaka karşılaştırma gerektiğini söylüyoruz. Böylece müşterilerimizin poliçe seçimlerini bilinçli bir şekilde ve güvenle yapmasını sağlıyoruz. Kapsamları çok benzer olan bu iki poliçede müşterilerimiz neden iki katı fiyat ödesin ki? Satın alınacak poliçeler neredeyse aynı içeriğe sahipse, herkes yarı fiyatına varan ödeme avantajını değerlendirmek ister” diye konuştu.

Güvenilir bir ortak olarak müşterilerimizin yanındayız

Sigortam.net’in müşterilerine sadece bir poliçe sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda finansal kararlarında da güvenilir bir ortak olarak yanlarında olduğunu vurgulayan Yığın, “Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları sigortada, ihtiyaçlarına uygun olan poliçeyi satın alabilmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimiz Sigortam.net’i tercih ederek her zaman ödedikleri fiyata karşılık gelen değer ve kapsama sahip bir poliçe edindiklerinden emin olmanın rahatlığını yaşıyorlar” ifadelerini kullandı.

1 Yorum

  1. Bu konuda bu röportajı veren firma çok tecrübeli.Webden kasko teklifi alan sigortalılara fiyat ucuz olsun diye ya İMM düşük veriyor ya manevi vermiyor ya kiralık araç vermiyor yada 3-5 gün kiralık araç veriyor….Teklifleri ile poliçeleri ile gösterebilirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER