18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” 212 Photography İstanbul’da 

Anadolu Hayat Emeklilik, 5-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek uluslararası katılımlı fotoğraf etkinliği 212 Photography Istanbul’a katılıyor. Etkinlikte “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasına özel olarak hazırlanan sergi ile yer alacak şirket, 11–12 Ekim tarihlerinde festival kapsamında duayen fotoğrafçı ve Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’in 16 yıllık jürisi Prof. Güler Ertan ile yarışma katılımcılarından 15. yıl özel ödülün sahibi Zühal Deniz Dağdelen’in katılımıyla söyleşi etkinlikleri de düzenleyecek. 

Anadolu Hayat Emeklilik, uluslararası katılımlı en kapsamlı fotoğraf etkinliği olan 212 Photography Istanbul’a katılmaya hazırlanıyor. İstanbul’un farklı noktalarında bu yıl 6’ncı kez düzenlenecek etkinlikte, 17 yıldır aralıksız olarak düzenlediği “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında bugüne kadar ödül almış 60 eserle yer alacak şirket, sergisini Yapı Kredi Bomontiada’da, 5 – 15 Ekim tarihleri arasında fotoğrafseverlerle buluşturacak. 

212 Photography İstanbul kapsamında Soho House’ta söyleşi etkinlikleri de gerçekleştirecek Anadolu Hayat Emeklilik, 11 Ekim tarihinde Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 15. Yıl Özel Ödülü’nün sahibi Zühal Deniz Dağdelen ile “Kadın Gözüyle: Kameradan Yansıyanlar”, 12 Ekim tarihinde ise fotoğrafçılık mesleğinin duayeni ve yarışma jürisinde 16 yıldır yer alan Zühal Deniz Dağdelen’ı “Kadın Gözüyle: Fotoğrafın İzinde” başlıklı iki sohbete ev sahipliği yapacak. 

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler sergisi ile diğer birçok serginin yer alacağı festival alanına giriş davetiyesi https://www.212photographyistanbul.com/davetiye-al/ üzerinden alınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER