19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’15 Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı

Anadolu Hayat Emeklilik’in bu sene dokuzuncusunu düzenlediği ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. 12 Mart’a kadar devam edecek yarışmaya başvurular yalnızca internet üzerinden yapılabilecek.

camera-lens‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’na ilk düzenlendiği 2007 yılından bu yana sekiz bini aşkın kadın on binlerce fotoğrafla katıldı. Kadınların hayata ve dünyaya bakışlarını fotoğraf kareleri ile yansıtacakları bir platform yaratmak amacıyla düzenlenen yarışma Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri haline geldi.

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’15’e başvurular bu sene anadoluhayat.com.tr/kghk veya http://www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden yapılabiliyor.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında ‘Hayata Dair’ teması ile düzenlenen yarışmaya 18 yaş ve üzeri tüm amatör ve profesyonel kadın fotoğrafçılar en fazla 4 adet fotoğrafla katılabiliyor. Bu yılki seçici kurulda Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Güler Ertan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Nihal Kafalı, Fotoğraf Sanatçısı Emre İkizler, Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Kısmet ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer alıyor.

Birinciye 5 bin TL ödül

Sonuçları 3 Nisan tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik’in internet sitesinde yayınlanacak olan yarışmanın birincisi 5 bin TL, ikincisi 3 bin TL, üçüncüsü 2 bin TL ödül alırken 3 eser de 750 TL mansiyon ödülü kazanacak. Ayrıca sergilenmeye değer bulunan her esere de 250 TL ödenecek.

KGHK_2015_LOGO

Başvurular aşağıdaki adres üzerinden yapılabiliyor:

http://www.tfsfonayliyarismalar.org/ulusal_yarismalar_detaylari.asp?s=113

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışması hakkında daha detaylı bilgi anadoluhayat.com.tr adresinden veya 0212 317 70 25 numaralı telefondan edinilebilir.

E-posta: iletisim@anadoluhayat.com.tr
Konu: Fotoğraf Yarışması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER