18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

“İyi insanlar ve iyi sigortacılar olmaya devam edeceğiz”

Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Magdeburger Sigorta’nın yakın zamanda sektörün başarılı ve önemli bir paydaşı olma yolunda hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğunu belirterek, “Başarının sırrı, Güçlü Sermayedar-Güçlü ekip-Güçlü organizasyon ve Güçlü İş Ortaklarıdır. Bunların hepsi bizde fazlasıyla mevcuttur. Ben ve ekibim iyi insanlar ve iyi sigortacılar olmaya devam edeceğiz” dedi.

Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, sosyal medya paylaşımında şirket özelinde açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 3 ay önce yeni bir hikaye başlatmak üzere çıktıkları yolda her şeyin yolunda gittiğini ve iş planları dahilinde adım adım yol kat ettiklerini söyleyen Hancıoğlu, “Ben ve ekip arkadaşlarım heyecan ve azimle çok çalışmaya devam ediyoruz. Ekibimize ve şirketimize o kadar büyük teveccüh var ki bu da bizi daha çok motive ediyor. Herkes bilir ki biz konuşan değil, icraat yapan ve kalıcı sürdürülebilir başarılı  işler yapan bir ekibiz. Bu defa da bunu yapacağız” dedi.

“Sektörün önemli bir paydaşı olma yolunda hazırlıklarımız bitmek üzere”

“Sermayedarımız ve şirketimiz mevzuat gereği yükümlülüklerini gerektiği şekilde yerine getiren ciddi bir kurumdur” diyen Hancıoğlu, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Sigortacılığın ne kadar ciddi bir meslek olduğunu ve bu mesleğin gereğini hassasiyet ve tutku ile yerine getiren bir ekip olduğumuzu tüm dostlarımız bilirler. Magdeburger Sigorta da bu sektörün yakın zamanda başarılı ve önemli bir paydaşı olma yolunda hazırlıklarını tamamlamak üzeredir. Başarının sırrı, Güçlü Sermayedar-Güçlü ekip-Güçlü organizasyon ve Güçlü İş Ortaklarıdır. Bunların hepsi bizde fazlasıyla mevcuttur. Ben ve ekibim iyi insanlar ve iyi sigortacılar olmaya devam edeceğiz. Sermayesi güçlü, iş ortakları, müşteri ve çalışanı mutlu bir organizasyon olmak kırmızı çizgimizdir. Değerlerimiz ise aile olmak, ulaşılabilir olmak, samimi, güvenilir, saygın, hoşgörülü, sözünün eri olmaktır tabii ki matematik ve etik değerlerden sapmadan. Bizi izlemeye devam edin. Dokunmak ve dokunulmaya devam. Daha iyi günler yakında.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER