15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

ISW, 2014 te sektörün bir numaralı çözüm ortağı olacak

semsiyeInsurance Solutions & Works (ISW) Kurucu Ortağı ve COO’su Alper Ünlenen, 2014 yılında daha da güçlenerek sigorta sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olacaklarını söyledi. Sigorta sektörüne dış kaynaklı çözümler sunan Insurance Solutions & Works (ISW), 2014 yılında yeni plazasında yeni hedeflere odaklandı. ISW Kurucu Ortağı ve COO’su Alper Ünlenen, 2014 yılının sektör ve ISW ile ISW’nin yurtiçi ve yabancı partnerleri için çok önemli bir atılım yılı olacağını söyledi. Ünlenen, bu doğrultuda 2014 yılında ISW’nin güçlenerek ve büyüyerek sigorta sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olma yolunda çalışacaklarını belirtti. Ünlenen, “Sigorta sektörüne her alanda farklı çözümler sunmak ve sektörün ihtiyacı olan teknik ve operasyonel karlılığa ivme sağlamak için çok çeşitli ve inovatif projeler üretmek amacıyla yola çıkmış bir organizasyonuz” dedi. Ünlenen, sigorta sektörüne hasar operasyonlarından rücu ve aktüeryal operasyonlara, sigorta ve reasürans brokerliğinden sektörel denetim, eğitim ve süreç iyileştirmelerine kadar çok geniş bir yelpazede dış kaynaklı çözümler ve hizmetler sunduklarını belirtti. Henüz genç bir şirket olduklarını ifade eden Ünlenen, buna rağmen kısa sürede hem kurumsal kimlik ve logolarını hem de operasyon merkezlerini yenilediklerini söyledi. Ünlenen, “Operasyon sürecini sürekli olarak iyileştirme ve geliştirme odaklı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda devamlı bir şekilde personel yapısının sigorta sektörünün içinde tecrübe edinmiş kişilerle operasyonel anlamda geliştirmeye öncelik veriyoruz. Hem sürekli büyüyen personel kadromuz hem de hizmetlerimizi mükemmelleştirme gayreti içerisinde yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

ISW yeni kurumsal kimliği ile yeni plazasında

Ocak ayında Bakırköy’de yer alan yeni plazalarında hizmet vereceklerini belirten Alper Ünlenen, yeni binalarının özelliklerini de anlattı. Ünlenen, akıllı bina ve yeşil ofis konseptleri doğrultusunda alt yapısı ve iç – dış mimarisi geliştirilen binalarında hem sürekli büyüyen personel kadroları hem de hizmetlerini mükemmelleştirmek üzere yer aldıklarını belirti.

Uzmanlar ISW’de bir araya geldi

ISW’nin tamamen alanında uzman sektör çalışanlardan kurgulanmış bir organizasyon yapısı ile hizmet verdiğini söyleyen Alper Ünlenen, “Sigorta sektöründe uzun yıllar Türkiye’de ve yurtdışında hukuk, hasar, rücu, aktüerya, saha operasyon, eğitim ve danışmanlık alanlarında görev yapmış uzmanlar; bilgi, beceri ve tecrübeleriyle sektörün genel sorunlarına çözüm sunmak için ISW bünyesinde bir araya geldiler” dedi.

Kadir MERCAN – Yönetim Kurulu Başkanı: Uzun yıllardır sigorta sektörüne dış kaynaklı hizmet tedariki sunan organizasyonların kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapan Mercan, Türkiye genelinde saha istihbarat ve operasyon birimlerinin organizasyon ve yönetimini üstleniyor. Halen sigorta şirketlerine çok amaçlı dış kaynaklı çözümler üreten yapıların kurucusu olan Mercan, ISW’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor.

Onur Genco DİZ – İdari Başkan Yardımcısı: Uzun yıllar sigorta şirketlerine dış kaynaklı hukuksal hizmetler sunan Diz, sigorta şirketlerine hukuk müşavirliği hizmeti vermeyi sürdürüyor. Diz, şu anda ISW ’de İdari Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Alper ÜNLENEN – COO: 44 sicil numarasıyla Hazine Müsteşarlığı Aktüerler Siciline kayıt olarak uzun yıllar sigorta sektöründe değişik şirketlerde uzman yardımcısı pozisyonundan, Aktüer/GMY pozisyonuna dek birçok kademede farklı görevler alan Ünlenen, ISW’de COO görevini yürütüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER