18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

İş yeri Sigortası’nda sektör lideri: Aksigorta

ugur gulenAksigorta, İş yeri sigortasında 2014 Ocak – Nisan dönemi prim üretiminde yüzde 14 ile sektör lideri olurken, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 28’lik büyüme gösterdi

İş yeri sahiplerinin karşılaşabileceği riskleri öngörerek iş yerindeki eşyalardan dekorasyona, müşterilerden çalışanlara, makinelerden elektronik cihazlara kadar tüm taşınır ve taşınmazları güvence altına alan İş yeri sigortasında Aksigorta, 2014 Ocak-Nisan dönemi prim üretiminde sektör lideri oldu.

İşyerindeki kapılardan yer döşemelerine, musluklardan duvar kağıtlarına kadar her türlü dekorasyonu güvence altına alan Aksigorta İş yeri sigortası, dış cephe izolasyonu eksikliğinden kaynaklı sıva ve boya kabarmalarını, yangın sonrası ticari faaliyetin durmasından kaynaklı yaşanacak iş kaybını, makine ve elektronik cihazlarda oluşabilecek arızaları ve eşya ya da mallarda meydana gelebilecek hasarları da teminat altına alıyor.

Çalışanlar ve 3. şahıslar da güvence altında…

Aksigorta İş yeri sigortası, sadece işyerini değil, işyeri sahibini, çalışanları ve 3. şahısları da güvence altına alıyor. Çalışanların ve 3. şahısların iş yerinde yaşadıkları maddi ve bedensel zararlar, iş yerindeki bir hasar nedeniyle mal sahibi ve komşulara karşı doğan mali sorumluluklar Aksigorta İşyeri Sigortasının sunduğu teminatlar arasında yer alıyor.

2015 İçin Hedef: 120 Bin KOBİ

2013 yılı sonu itibariyle yaklaşık 85 bin adet KOBİ müşterileri bulunduğunu belirten Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, bu sayının 2015 yılında 120 bin olmasını hedeflediklerini söyledi. Gülen, “KOBİ’ler ve İşyeri sigortaları önem verdiğimiz branşlardan biri. Büyük emek ve uğraşla iş yeri sahibi olanlara maddi ve manevi anlamda destek olmak, onların geleceğe güvenle ilerlemelerini sağlamak, bizim için büyük önem taşıyor. Bu alanda ihtiyaca yönelik yeni ürünler çıkarmak üzere çalışmalar yapıyor, bu alandaki liderliğimizi korumak üzere dağıtım kanallarımızda sürekli ve etkin kampanyalar gerçekleştiriyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER