13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

ING Emeklilik’ten iki büyük yenilik

INGEMusteriPortTürkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, ‘Müşteri Giriş’ portalını kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun bir yapıyla yenilerken, ‘ING Emeklilik Mobil Uygulaması’nı da geliştirdi.

  

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, müşterileri için kullanıcı dostu ve son teknolojiye uygun yapıyla yenilediği ‘Müşteri Giriş’ portalı ve ‘Mobil Uygulaması’ ile hizmet vermeye devam ediyor.

Müşteri Girişi portalını yenileme çalışması kapsamında güncel teknolojiye uygun, kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran, kullanımı kolay bir platform oluşturulmasını hedefleyen ING Emeklilik, bu çerçevede menü yapısı ve genel tasarımı değiştirdi. İşlem seti çeşitlendirilirken, kullanıcıyla iletişim artırıldı, kişiselleştirme olanakları sağlandı. Kolay arama fonksiyonu eklenerek, kullanıcıların kolay ve hızlı bir biçimde amacına ulaşması hedeflendi.

Dilediğiniz her an her yerden…

Rahat erişim sağlanabilmesi için geliştirilen ‘Müşteri Girişi’ portalına internet bağlantısının olduğu her yerden rahatlıkla erişim sağlanabiliyor. Her zaman en uygun çözümler ve yenilikler sunan ING Emeklilik, görsel olarak zenginleşen, sade ve şık bir tasarıma sahip olan ‘Müşteri Girişi’ ile katılımcılarına, emeklilik birikimleri ve Hayat Sigortası ürünleri ile ilgili bilgileri tek bir platform üzerinden görüntüleyebilme fırsatı sunuyor. Katılımcılar yenilenen sitede, yatırımların detayları ve fon portföyüne kolayca ulaşılabilecek, fon dağılımı değiştirilebilecek. Online ödeme yaparken, ödemelerini de takip edilebilecek. Self servis hizmetler sayesinde işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek.

ING Emeklilik’in yenilenen ‘Mobil Uygulaması’ ile kullanıcılar, diledikleri her an her yerden sisteme kayıtlı cep telefonu ve TC kimlik numaralarıyla hesaplarına artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Uygulama sayesinde Emeklilik ve Hayat ürünlerine ait hesaplarına hızlı ve kolay bir şekilde girebilen müşteriler, fonlara ait videoları izleyebiliyor, hesaplama aracıyla birikim tahminleme yapabiliyor ve bulundukları yere en yakın acente ve banka şubesinin nereye olduğu bilgisine kolaylıkla erişebiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER