13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

ING Emeklilik’in yeni web sitesi yayında

ingemeklilikTürkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, web sitesini, kullanıcı dostu ve dinamik bir yapıyla yeniledi.

ING Emeklilik, mevcut ve potansiyel müşterilerine kullanıcı dostu ve daha dinamik bir web sitesiyle online dünyada da hizmet vermeye devam ediyor.

ING Emeklilik’in yenilenen web sitesinde, müşterilerin bilgi ihtiyaçları artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde karşılanabiliyor. Siteye yeni eklenen Birikim Hesaplama adımında yaş, aylık katkı payı ve varsa başlangıç kapitalini giren kullanıcılar, dönem sonlarında sahip olacakları muhtemel birikim tutarlarını hesaplayabiliyorlar.

Potansiyel müşteriler ise Online Başvuru formunu doldurarak, satın almak istedikleri ürünü seçip ön başvuru yapabiliyorlar. Daha sonra kendilerine ulaşılarak işlemleri tamamlanıyor.

Wanda tarafından tasarlanan site, İOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarla da rahatlıkla erişilebilme imkânı sunuyor.

ING Emeklilik, önümüzdeki dönemde farklı hesaplama araçlarıyla mevcut ve potansiyel müşterileri daha fazla bilgilendirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER