19 Haziran 2024, Çarşamba
spot_img

ING Emeklilik ten KOBİ lere özel asistan

ingemeklilikING Emeklilik, ekonominin itici gücünü oluşturan KOBİ’leri desteklemek ve büyümelerine yardımcı olmak amacıyla sunduğu hizmetlere bir yenisini ekledi. ING Emeklilik, ‘KOBİ Danışmanlık ve Asistanlık Hizmeti’ kapsamında BES planı satın alan KOBİ’lere İnsan Kaynakları, Hukuk, Vergi-Maliye, Dış Ticaret, Fuar programları gibi konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulacak. Ayrıca KOBİ’lerin sahipleri ve çalışanları, konut/iş yeri asistans, yol yardımı, medikal asistans ve organizasyon hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecek.Interpartner Assistance ile işbirliği yaparak, 1 Aralık tarihi itibarıyla KOBİ segmentindeki kurumsal BES müşterileri için ‘KOBİ Danışmanlık ve Asistanlık Hizmeti’ sunmaya başlayacak olan ING Emeklilik, kendilerindenBES planı satın alan KOBİ’lere; İnsan Kaynakları, Hukuk, Vergi-Maliye, Dış Ticaret ve Fuarcılık hizmetleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti vericek.

Ayrıca KOBİ sahipleri ve çalışanları işyerlerinde/konutlarında karşılaşabilecekleri elektrik ve su tesisatı problemleri, çilingir ve yapı onarımı gibi sorunların yanı sıra yol yardımı, ambulans ve doktor desteği, rezervasyon, ulaştırma ve bilgilendirme gibi organizasyon hizmetlerinden de belirlenen şartlar dâhilinde ücretsiz yararlanabilecek.

Günlük operasyonlardaki sorunlara da yardımcı olacak

ING Emeklilik Kurumsal Satış Müdürü Hakan Elgin, KOBİ Danışmanlık ve Asistanlık Hizmeti ile ilgili şunları söyledi;“KOBİ’ler, Türkiye’de firmaların yüzde 95’inden fazlasını oluşturuyor ve bu yönüyle ekonominin itici gücü olarak ön plana çıkıyor. ING Emeklilik olarak, KOBİ müşterilerimizi desteklemeyi ve onların büyümelerine yardımcı olmayı görevimiz kabul ediyoruz. Bu amaçla sunduğumuz ‘KOBİ Danışmanlık ve Asistanlık Hizmeti’ ile KOBİ segmentindeki kurumsal BES müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Bu hizmet sayesindeHukuk, Vergi-Maliye, Dış Ticaret gibi belli başlı konularda danışmanlık sunarken KOBİ’lerin yine günlük operasyonları sırasında karşılaştıkları birtakım sorunları onların yerine çözen ‘asistanları devreye sokuyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER