18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

İnci Sigorta, Ege Bölge birincisi ve Türkiye ikincisi oldu

Sektörde 50 yılı geride bırakan İnci Sigorta, Axa Sigorta 2013 yılı prim değerlendirme sonuçlarına göre Ege Bölge birincisi, Türkiye ikincisi oldu.  

inci sigortaTüm sigorta branşlarında prim üretimleri bakımından son yılların en başarılı acentelerinden biri olan İnci Sigorta, başarılarını aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Axa Sigorta’nın 2013 prim üretimi değerlendirme sonuçlarına göre Ege Bölge prim sıralamasında birinci ve Türkiye genel prim üretimi sıralamasında ikinci oldu.

8 yıldır Ege Bölge birinciliğini kimseye kaptırmıyor

2006 yılından bu yana, 8 yıldır prim üretimi kategorisinde Ege Bölge birinciliğini kimseye kaptırmayan İnci Sigorta, bu yıl bir basamak daha yükselerek Türkiye ikinciliğinin de sahibi oldu. Axa Sigorta’nın 16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya Belek’teki Kaya Palazzo Otel’de düzenlediği Geleneksel Acenteler toplantısında ödülü, İnci Sigorta Genel Müdürü Z. Şebnem Korkut, Axa Sigorta Başkan ve İcra Kurulu üyesi Işıl Aksoy’dan aldı.

Tüketicinin her zaman tercih ettiği sigorta acentelerinden biri

İnci Sigorta Genel Müdürü Z. Şebnem Korkut, “Axa Sigorta 2013 değerlendirme sonucuna göre elde ettiğimiz başarı bizi gururlandırdı. Son 8 yıldır Ege Bölge birincisi olan şirketimiz, 2013 yılında Türkiye sıralamasında bir üst sıraya çıkmıştır. 2014 yılı hedeflerimiz, bulunduğumuz yerleri korumak ve acentesi olduğumuz diğer şirketlerde de başarı sıralamalarımızı yükseltmektir. Müşterimize çalıştığımız sigorta şirketleri ile birlikte en iyi hizmeti, en iyi fiyatı veriyoruz ve en önemlisi müşteri memnuniyetini yakından takip ediyoruz. Günümüz koşullarında fiyat ve hasar yönetimini de en iyi şekilde yapan İnci Sigorta, müşteri tarafından her zaman tercih edilir sigorta acentelerindendir” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER