13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Tek tıkla hem zamandan hem bütçeden tasarruf edin

Sigortam.net, özellikle araç kaskosu konusunda hızlı ve şeffaf çözümler sunuyor. Platform, 20’den fazla sigorta şirketi ile anlaşmalı olarak her bütçeye uygun kasko seçeneklerini tek bir tıkla müşterilerine ulaştırarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf imkanı sağlıyor.

Sigortam.net, müşterilerine en uygun araç kaskosunu bulma konusunda hızlı ve şeffaf çözümler sunuyor. Platform, anlaşmalı olduğu 20’den fazla sigorta şirketi aracılığı ile her bütçeye uygun kasko seçeneklerini bir tıkla kullanıcılarının karşısına getiriyor. Kullanıcılar, sigorta şirketlerinin her birine ayrı ayrı ulaşmak zorunda kalmadan, tek platform üzerinden kendileri ve bütçeleri için en elverişli kasko poliçelerini anında yaptırabiliyorlar. Böylece hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebiliyorlar.

Sigortam.net, karmaşık süreçleri basitleştirerek kullanıcıların zaman kaybetmeden doğru kararı vermelerine de olanak tanıyor. Bu avantajla Sigortam.net müşterileri, araç kaskosu için teklif almak istediklerinde, platformun arama ve karşılaştırma araçlarını kullanarak en uygun seçenekleri hızla belirleyebiliyorlar. Platform, belirlenen kriterlere uygun olarak anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini sunuyor ve kullanıcılar bu teklifleri inceleyerek kararlarını verebiliyorlar. Bu şekilde hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ediyorlar. 

“Kasko seçimini basit, güvenilir ve tasarruflu bir deneyime dönüştürdük”

Kasko poliçesi alımlarında Sigortam.net’in sağladığı avantajlara değinen Sigortam.net CEO’su Ataman Kalkan, “Günümüzde, araçlarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak araç sahibi olmanın getirdiği sorumluluklar ve maliyetler de aynı oranda arttı. Araç fiyatlarındaki artışın neredeyse temel ihtiyaç haline gelen kasko fiyatlarına da etki ettiği bu dönemde tüketiciler doğru poliçeyi seçebilmek adına artık daha hassas davranıyor. 

Bütçelerine uygun ürünleri bulma konusunda daha ince eleyip sık dokuyorlar da diyebiliriz. Bu noktada sunduğumuz şeffaf hizmetle müşterilerimizin hem zamandan hem bütçeden tasarruf etmelerini sağlıyoruz” dedi. 

“Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz”

Kalkan, “Kullanıcılarımıza anlaşmalı olduğumuz 20’den fazla sigorta şirketi aracılığıyla her bütçeye uygun kasko seçeneklerini sunuyoruz. Araç kaskosu seçerken karşılaşılan karmaşık süreçleri, kendi platformumuzda basit ve anlaşılır bir deneyim haline getirdik. Kullanıcılarımız, birçok seçeneği değerlendirebiliyor, poliçe detaylarını inceleyebiliyor ve en uygun kaskoyu seçebiliyorlar. Sigortam.net olarak amacımız, sunduğumuz bu avantajlarla sadece müşterilerimize güvence sağlamak değil, aynı zamanda günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde onların yaşamlarını da kolaylaştırmak” diye konuştu.

Daha fazla bilgi için www.sigortam.net adresi ziyaret edebilir veya 444 24 00 üzerinden uzman sigorta danışmanları ile görüşebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER