15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

HDI sigorta yeniyıl stratejilerini paylaştı

ceyhanhancioglu2014’ün ilk günlerinde gerçekleşen yeni yıl yemeğinde HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu 2013 yılını değerlendirdi ve 2014 stratejileri hakkında bilgiler verdi. Hancıoğlu’nun konuşmasının ardından HDI Sigorta çalışanları hep birlikte yeni yıla eğlenerek merhaba dediler.

 

HDI Sigorta, 2014 yılını geçtiğimiz günlerde The Marmara Taksim’de düzenlediği bir etkinlikle karşıladı. Genel Müdürlük ve bölgeler dahil olmak üzere tüm HDI Ailesinin katıldığı organizasyon, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun 2013 değerlendirmelerini dinleyicilerle paylaştığı bir toplantı ile başladı. Hancıoğlu yaklaşık 250 kişinin dinlediği konuşmasında 2013 yılında hem sektörde hem de HDI Sigorta özelinde gerçekleşen olaylardan bahsederek, geçen yılı istedikleri gibi birçok hedefe ulaşarak tamamladıkları bilgisini dinleyicilerle paylaştı. Hancıoğlu, 2013 değerlendirmesinin ardından konuşmasına 2014 yılı hedef ve stratejileri ile devam etti.

 

Toplantıdan sonra düzenlenen kokteylin ardından Fedon’un sahne aldığı gecede eğlencenin dozunu arttıran HDI Sigorta çalışanları hep birlikte yeni yıla merhaba dedi.

 

Gerçekleşen gecede geç saatlere kadar tüm HDI Ailesi ile birlikte zaman geçiren Ceyhan Hancıoğlu, 2014 yılında HDI Sigorta olarak düzenledikleri ilk etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: “HDI Sigorta Ailesi olarak bir araya gelmeyi, birlikte kaliteli zaman geçirmeyi çok seviyoruz. Düzenlediğimiz bu keyifli gecenin bizim için anlamı çok büyük çünkü hem gala yemeğinden önce 2014 yılı hedeflerimizi ve stratejilerimizi konuştuk, hem de 2013 yılı içinde hedeflediğimiz pek çok şeyi başarmış olmanın mutluluğu ile yeni yılı kutladık.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER