25 Şubat 2024, Pazar
spot_img

HDI Sigorta ‘Birlikte Varız’ dedi

“Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleşecek toplantı serisinin üçüncüsünü Denizli’de gerçekleştiren HDI Sigorta, toplantıda 2023 yılı değerlendirmesini yaparken yeni dönem yol haritasını da paylaştı.

2024 yılının ilk ziyaretlerine depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya ile başlayan HDI Sigorta, bölge ziyaretlerine şubat ve mart ayında da devam edecek. “Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleşecek toplantı serisinin üçüncüsünü 7 Şubat’ta Denizli Anemon Hotel’de gerçekleştiren HDI Sigorta, toplantıda 2023 yılı değerlendirmesini yaparken yeni dönem yol haritasını da paylaştı.

Toplantının ardından 2023 yılı sonuçları baz alınarak bölge prim üretim ve bölge karlılık kategorilerinde başarılı acentelere plaket verildi. Bölge Üretim Dereceleri kategorisinde Mustafa Tağcı Sigorta, Şentop Sigorta ve Olgun Sigorta, Bölge Karlılık Derecesinde ise ilk Mustafa Tağcı Sigorta ve Bermant Sigorta ve Kenez Sigorta paketlerini aldılar.

“Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız”

“Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız” mottosu ile 15 ilde gerçekleştirdiği buluşmalar kapsamında 7 Şubat’ta Anemon Hotel’de Denizli’de faaliyet gösteren 110 acentesiyle bir araya geldi.  HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ın öncülüğünde HDI Sigorta üst yönetim ekibinin katılım gösterdiği toplantıda ‘birlikte varız’ mesajı verildi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, HDI Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay, HDI Sigorta Hasar ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Necmettin Gündoğdu ve HDI Sigorta Oto Dışı Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cihan Çiçek ve Oto Teknik ve HDI Sigorta Aktüeryal Fiyatlandırmadan Sorumlu Ayşe Can Okyay’ın katılımıyla, Denizli’nin ardından İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakaları), Samsun, Trabzon, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Diyarbakır, Kocaeli, Erzurum ve Tekirdağ olmak üzere 15 ilde acenteleriyle buluşacak.  5 Şubat günü Bursa’da başlayan  ve 3000’i aşkın acenteyle bir araya gelinmesi planlanan buluşmalar, 14 Mart Perşembe günü Erzurum’da gerçekleştirilecek olan toplantıyla tamamlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER