18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

“Güvenirliği ve inovasyonu bir araya getireceğiz”

Magdeburger Sigorta’nın genel müdürü olarak 15 Eylül itibariyle göreve başlayan Ceyhan Hancıoğlu, Magdeburger Sigorta ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak güvenirliği ve inovasyonu bir araya getireceğiz. Birlikte güzel işlere imza atacağımıza olan inancım sonsuz” dedi.

Ceyhan Hancıoğlu, 15 Eylül itibariyle Magdeburger Sigorta’da genel müdürlük görevine başladı.

Magdeburger Sigorta ailesine katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Hancıoğlu, “Magdeburger Sigorta’nın bu sektördeki köklü geçmişi ve dinamik yapısıyla yeni başarıları yakalayacağız. Ekibimle birlikte, müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak güvenirliği ve inovasyonu bir araya getireceğiz. Birlikte güzel işlere imza atacağımıza olan inancım sonsuz” diye konuştu.

Ceyhan Hancıoğlu kimdir?

1984 yılında Özel Saint-Michel Fransız Lisesi’nin ardından 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Hancıoğlu, meslek hayatına 1990 yılında AGF Garanti Sigorta’da başladı. Beş yıl süreyle bu pozisyonda görev aldıktan sonra Teknik Grup Direktörlüğüne atanan Hancıoğlu, 1995 – 1997 yılları arasında Commercial Union Sigorta’da İstanbul Bölge Müdürü olarak görevini sürdürdü. 1997 yılından itibaren sırasıyla Emek Sigorta, Kapital Sigorta, Axa Oyak Sigorta, Şeker Sigorta ve Güven Sigorta’da Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2007 yılında Finans Sigorta’da Teknik ve Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı olan Hancıoğlu, 2008 yılında Ergo Sigorta Emeklilik ve Hayat Satış Genel Müdür Yardımcılığını üstlendi. 2009 yılında HDI Sigorta Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 2013 yılı itibariyle HDI Sigorta’da CEO olarak görevine devam etti. Görev aldığı süre boyunca şirketin dönüşümüne büyük katkı sağlayan Hancıoğlu, şirket satın alımlarında ve finansal büyüme hedeflerinin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER