23 Nisan 2024, Salı
spot_img

Gulf Sigorta, 2024’te de acentelerle yakın temasla büyüyecek

Gulf Sigorta Bölge Müdürlükleri yıldönümü kutlama organizasyonlarını 2024 yılında da sürdürürken, Gulf Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Sevinç,  “Önümüzdeki dönemde de mevcut acentelerle yakın temasla büyüyeceğiz” dedi.

SİGORTAMEDYA-ÖZEL

Gulf Sigorta, 2023 yılsonunda başlattığı Bölge Müdürlükleri yıldönümü kutlama organizasyonlarını 2024 yılında da sürdürüyor. Şirket, aralık ayında 20’nci yılını dolduran Ege Bölgesi ile başladığı kutlama serisini, bu yıl da 30’uncu yılını kutlayan Güney Marmara Bölgesi ve 20’nci yılını kutlayan Güney Anadolu Bölgesi ile devam ettirdi. Kutlama organizasyonlarında uzun yıllardır çalışan bölge yöneticileri ve çalışanları ile birlikte bölgelerde yine uzun dönemli iş ortaklığı yaptığı dağıtım kanalları bir araya geldi. Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Sevinç’in beraberinde üst yönetim ekibinin de katıldığı toplantılar bölge müdürlerinin açılış konuşmasıyla başladı. Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu da toplantılarda yaptığı konuşmada 2023 yılını yaklaşık 4.8 milyar TL üretim ile kapatarak sektörün üstünde büyüme gösteren Gulf Sigorta’nın yaşanan deprem felaketinin etkilerine rağmen hasar/prim oranında yılı, sektördeki en iyi şirketlerden biri olarak kapattığına dikkat çekti.

Güney Marmara en hızlı büyüyen bölge

Gulf Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Sevinç ise yaptığı konuşmasında Gulf Sigorta’da büyümenin, önümüzdeki dönemde de mevcut acentelerle yakın temasla devam edilerek ve mevcut aracıların portföyleri korunarak beraberce gerçekleştirileceğini belirtti. Güney Marmara Bölgesi’nin, AIG’den Gulf Sigorta’ya geçiş sürecinden itibaren en hızlı büyüyen bölge olduğuna dikkat çeken Sevinç, 2023 yılında da büyüme birinciliğini elden bırakmayan bölge ekibi ile tüm dağıtım kanallarına teşekkür etti. Güney Anadolu Bölgesi ve buraya bağlı dağıtım kanallarına da deprem felaketi sonrasındaki tüm zorluklara rağmen özverili çalışmaları sebebiyle teşekkür edildi.

Hatıra plaketleri verildi

Bölge Müdürlükleri yıldönümü kutlama organizasyonlarında Ege Bölge Müdürü Müyesser Korkmaz’a şirketteki 20’nci çalışma yılını doldurması sebebiyle bir hatıra plaketi verilirken, yine Ege Bölge Müdürlüğü’nün, ilk günlerinden beri işbirliğinin devam ettiği Gulf Sigorta acentesi Canan Evren Sigorta’ya da 20’nci yıl anısına bir teşekkür plaketi takdim edildi. Güney Marmara Bölgesi’nin 30’uncu yılının kutladığı gecede Işınım Sigorta -Nursal Bayrak, Görkem Sigorta-İsmail Şükür ve Serpil Örnekal’a, 30’uncu yıl anısına hatıra plaketleri verildi. 20’nci yılını kutlayan Güney Anadolu Bölgesi’nden Ruşen Öztürk Sigorta-Ömercan Öztürk ve Adel Sigorta-Ayhan Deli, 20’nci yıl plaketlerini alan acenteler oldu.

Gulf Sigorta’nın 2024’te odağında hangi ürünler var?

Gulf Sigorta Bölge Müdürlükleri toplantılarında şirketin 2024 yılı stratejilerine de değinen Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, Gullf Sigorta’nın bu yıl odağında özellikle Nakliyat, Ferdi Kaza, Seyahat, Yangın, Konut ve Sağlık Turizmi Komplikasyon Sigortası ürünlerinin olacağı dile getirdi. Sağıroğlu, bu ürünlerde aktif kampanyalara ve ürün geliştirme çalışmalarına hız kesilmeden devam edileceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER