20 Mayıs 2024, Pazartesi
spot_img

Groupama Sigorta’dan her bütçeye uygun Alternatif Sağlık Sigortası

saglik alternatif postGroupama Sigorta’nın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış Alternatif Sağlık Sigortası ürünleriyle sağlığınız güvence altında. Her bütçeye uygun alternatif sunan Groupama Sigorta, seçkin hastanelerde Nitelikli Hizmet sağlıyor.

Günümüzde özellikle ameliyatlar ve yatarak tedaviler yüksek maliyetli sonuçlar doğurabiliyor ya da ayakta tedavi ve tetkikler, beklenmedik ödemeler yapmanıza neden olabiliyor. Groupama’nın Alternatif Sağlık planları sayesinde hem sağlığınızı güvence altına alacak hem de bütçenizi koruyacaksınız. Tüm Türkiye’de yaygın ve seçkin özel hastane gruplarından ve anlaşmalı Kurum networkünden nitelikli sağlık hizmeti ve Groupama Sigorta ’nın size sunduğu birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

Alternatif Sağlık Sigortası, sadece limitsiz yatarak tedaviyi kapsayan temel plandan, limitsiz hem yatarak hem de ayakta tedaviyi teminat altına alan en kapsamlı plana kadar farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap eden 7 farklı plan sunuyor.

Yatarak tedavi sonrası limitsiz ayakta tedavi…

Groupama’nın sunduğu avantajlar hastaneden taburcu olduktan sonra da devam ediyor. Yatarak tedavi sonrasında bile 60 gün boyunca gerekli ilaç harcamaları, fizik tedavi, tetkik ve muayene gibi ayakta tedaviler sigorta kapsamında karşılanıyor.

Her plan için ücretsiz check-up

Erken teşhis hastalıklara karşı en iyi korunma yöntemidir; bu sebeple Alternatif Planlara göre yılda bir kez veya her iki yılda bir olmak üzere ücretsiz ve tam check-up (Klasik, Elite, VIP veya diyetisyen check-up) imkanı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER