19 Temmuz 2024, Cuma
spot_img

Groupama acenteleri Antalya’da buluştu

30052014cGroupama, acente toplantısını bu yıl Antalya’da gerçekleştirdi. 4G (Güç, Güven, Gelecek, Groupama) teması üzerine gerçekleştirilen toplantıda, 2013 yılı değerlendirilmesi yapılarak, 2014 yılı ilk çeyrek sonuçlarına ilişkin plan ve hedefler paylaşıldı.

Groupama, bu yılki acente toplantısını 300 Groupama acentesi ve eşlerinin katılımıyla 25-28 Mayıs tarihlerinde Antalya Belek–Cornelia Diamond Otel’de gerçekleştirdi. 4G (Güç, Güven, Gelecek, Groupama) teması üzerine gerçekleştirilen toplantıya Groupama Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dominique Uzel, Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik Genel Müdürü Ramazan Ülger, Groupama Genel Müdür Başyardımcısı David Lecomte ve tüm genel müdür yardımcıları ile birlikte grup müdürleri, bölge müdürleri ve bölge yöneticileri katıldı.

2013 yılı değerlendirilmesinin yapıldığı, 2014 yılı ilk çeyrek sonuçları ve 2014 yılına ilişkin planlar ve hedeflerin paylaşıldığı toplantıda Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik Genel Müdürü Ramazan Ülger, acentelerin kendileri için son derece önemli bir kanal olduğunu vurguladı. Ülger, acenteleriyle ve müşterileriyle güvene dayalı ve güçlü sigortacılık anlayışlarıyla geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini belirtti. Sigorta sektöründe sürdürülebilirliğin hem şirketler hem de acenteler için önemine de değinen Ülger, müşterilerine yeni dönemde de en uygun çözümleri sunacaklarını vurguladı.

Üretim, karlılık, fon büyüklüğünde ilk üçe giren acente plaket aldı
Etkinlikte yıl boyunca yürüttükleri faaliyetlerde üretim, karlılık, fon büyüklüğünde ilk üç acenteye ve bölge müdürlüklerinin birinci acentelerine plaket verildi. 2013 yılında düzenlenen kampanyalarda ilk üç sırada yer alan Groupama acenteleri ile Groupama’da 20, 25, 35, 40 ve 55 yıldır çalışan acenteler de plaketle ödüllendirildi.

Etkinlik kapsamında ünlü oyuncu ve eğitmen Mehmet Auf ‘Hayatın Ritmi’ adlı acentelerin gelişimlerine ve motivasyonlarına yönelik bir seminer gerçekleştirdi. Acenteler ayrıca gala gecesinde Ziynet Sali’nin, konsept gecesinde Grup Yol’un şarkılarıyla eğlenirken, Cem Davran’ın esprili sunumuyla keyifli dakikalar geçirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER