18 Temmuz 2024, Perşembe
spot_img

Generali’den ’prestijli trafik sigortası’

prestij trafik generaliGenerali Sigorta Pirestijli Trafik Sigortası ile araç sahiplerinin üçüncü kişilere verebileceği zararlara ek olarak kendi araçlarını da kapsam dahilindeki risklere karşı güvence altına alıyor. Generali ayrıca sektöründe bir ilk olan “Fiyat Sabitleme” hizmetiyle mevcut trafik sigorta poliçelerinin vadesi dolmadan müşterilerine fiyat sabitleme imkanı sunuyor.

Karayolları Trafik Kanunu’na göre araç sahibinin hukuki sorumluluğunu belirli limitlere kadar karşılayan, yasal bir sigorta olan Zorunlu Trafik Sigortası, Generali Sigorta’nın 150 yıllık köklü geçmişinden gelen tecrübesiyle müşterileri için çok daha avantajlı bir ürüne dönüştü. Genel istatistikler ve Generali Araştırma Merkezi’nin (GAM) düzenli olarak yaptığı araştırmalar sonucunda müşteri ihtiyaçlarını tespit eden Generali, Zorunlu Trafik Sigortasını teminatlarını zenginleştirerek poliçe sahiplerine yepyeni avantajlar sağlayan “Prestij Trafik Sigortası”nı müşterilerinin hizmetine sundu.

Generali’nin “Prestij Trafik Sigortası” adıyla sunulan ürünü Zorunlu Trafik Sigortası, standart teminatlara ek olarak, sigortalının kendisine yönelik olarak sunulan prestijli teminatlarla kapsamı genişletilmiş bir ürün olma niteliği taşıyor. “Prestij Trafik Sigortası”, araç sahiplerinin üçüncü kişilere verebileceği zararlara ek olarak kendi araçlarını da kapsam dahilindeki risklere karşı güvence altına alıyor. Generali farkıyla sektörde bir ilk olarak trafik sigortası ile birlikte sunulan Generali Yardım Hizmetlerinden tüm Generali müşterileri ekstra bir ücret ödemeden 7 gün 24 saat her yerde faydalanabiliyor. Generali Yardım Hizmetleri kapsamında araç çilingir gönderimi, lastik değişimi, yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi, akünün şarj edilmesi, kurtarma ve acil ambulans destek hizmetleri sunulmakta. Temel ürün teminatlarına ek olarak sigortalıların tercihi üzerine Ekstra Asistans, Cam Kurtaran, Sürücü Ferdi Kaza ve Lastik koruyan hizmetleri de poliçeye eklenebiliyor.

Generali - Petar Dobric- Genel Mudur YardimcisiSektörün ilk sabit fiyatli trafik sigortası

Müşterilerinin hayatlarını korumak ve kolaylaştırmanın birincil öncelikleri olduğunu vurgulayan Generali Sigorta Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric ‘‘Fiyat Sabitleme” hizmeti ile ilgili olarak şunları ifade etti:

“Generali Sigorta olarak müşterilerimizi merkeze alan yaklaşımımız doğrultusunda hedefimiz, onların ihtiyaçlarını iyi anlayıp 7/24 doğru sigortacılık çözümleriyle her yerden ulaşılabilir olmak. Bununla birlikte piyasalardaki dalgalanma, kur artışları ve benzin fiyatlarındaki yükselme tüketicileri olumsuz yönde etkiliyor. Bundan yola çıkarak müşterilerimiz için mevcut Zorunlu Trafik Sigortalarının vade sonu beklenmeden şimdiden “Fiyat Sabitleme” hizmetimiz ile yüzde 70’e varan indirim sunarak sabit fiyat uygulamasına başladık. Üstelik müşterilerimizin poliçe bitiş vadesini takip etmelerine de gerek kalmıyor.

Bir sonraki Zorunlu Trafik Sigortası poliçelerini Generali’den almayı Sigorta Danışmanlığı Hattını 0850 555 55 55 arayarak onayladıkları anda süreç Kişisel Sigorta Danışmanlarımız tarafından takibe alınıyor. Poliçe yenileme tarihi yaklaşınca müşteriler için risk analizi, fiyatlandırma gibi tüm süreci takip eden “Kişisel Sigorta Danışmanları” poliçe işlemleri için onay almak ve süreci başlatmak üzere müşterileri arayarak gerekli işlemleri onlar için yürütüyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER