15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Generali Sigorta Carousel AVM işbirliği 15 yıldır devam ediyor

DASK-yarisma logo.aiCarousel AVM yangından teröre, deprem, fırtına gibi doğal afetlere karşı geniş bir kapsamda 15 yıldır Generali güvencesi altında.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Generali, İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinden Carousel AVM ile 15 yıldır çözüm ortağı olarak işbirliğine devam ediyor. Carousel AVM’nin sigorta poliçesi her türlü zarar kaybına karşın geniş bir çerçevede hazırlanıyor. Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan, Carousel AVM gibi İstanbul’un en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezlerinden birini 15 yıldır Generali güvencesi altına almaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Generali Genel Müdürü Mine Ayhan; “Carousel AVM için riskler; Yangın Sigortası Genel Şartları çerçevesinde yangın, yıldırım, infilak, duman, fırtına, deprem ve yanardağ püskürmesi, dahili su, tank veya borudan su sızıntısı, sel-su baskını, kötü niyetli hareketler, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör, kara taşıtları, hava taşıtları, kar ağırlığı, dolu, yer kaymasından kaynaklı fiziksel ziya ve hasarlar, yangına bağlı kar kaybı” gibi risklere karşı korumakla birlikte Alışveriş merkezini geniş bir kapsamda güvence altına almaktayız.”dedi.

Generali Sigorta daha önce Bolu Dağı Tüneli, Marmaray, Ilısu Barajı gibi Türkiye için önemli büyük projeleri sigortalamıştı.

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarıyla, modanın; fast food, cafe ve restaurantlarıyla, lezzetli anların; merkeze adını veren atlıkarıncası, oyun alanları ve sinemalarıyla eğlencenin; ileri teknoloji donanımlı yapısı, gürültüyü önleyen akustik sistemiyle, rahatlığın keyfini bir arada yaşatan Carousel tam 18 yılı geride bıraktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER