17 Haziran 2024, Pazartesi
spot_img

Garanti Emeklilik’te organizasyon değişikliği

Kaan GunayGaranti Emeklilik’in organizasyon yapısına yeni eklenen Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Kaan Günay atandı.

Türkiye’nin bireysel emeklilik şirketi Garanti Emeklilik, başarısını daha da artırmak ve sürdürülebilir kılmak için organizasyon yapısında bir yeniliğe imza attı. Sektör lideri olmanın getirdiği büyük hedefler ve sorumluluklar doğrultusunda, bu başarısını borçlu olduğu müşterilerine daha da iyi, kaliteli ve odaklı hizmet sunabilmek amacıyla satış ve pazarlama faaliyetlerini tamamıyla birbirinden ayıran şirket, organizasyon yapısına yeni bir Genel Müdür Yardımcılığı ekledi. Yeni açılan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Kaan Günay atandı. Tüm pazarlama ve müşteri iletişimi fonksiyonları ise Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı çatısı altında toplandı.

Garanti Emeklilik bu değişikliklerle birlikte pazarlama alanındaki gücünü daha etkin kullanıp fırsatları daha yüksek performansa dönüştürerek, liderliğini pekiştirmeyi ve başarılarını daha da yukarılara taşımayı hedefliyor.

Kaan Günay kimdir?

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Kaan Günay, 1998-2004 yılları arasında Garanti Bankası’nda farklı görevlerde bulunduktan sonra 2004 yılında Garanti Emeklilik ailesine bölge müdürü olarak katıldı. 2005 yılından bu yana da Bireysel Satış Müdürlüğü görevini sürdürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER