18 Nisan 2024, Perşembe
spot_img

Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara özel BES kampanyası

Garanti BBVA Emeklilikin dijital kanallardan BES başlatan müşterilerine yönelik kampanyası ile dileyenler ayda sadece 250 TLye sözleşme başlatabilirken dileyenler ise ayda 1.000 TL ödemeli BES başlatarak birikimlerine ek 1.000 TL ek faydadan yararlanabilecek.

Garanti BBVA Emeklilik, daha çok çocuğun BES’li olmasını ve emeklilik hakkını şimdiden başlatması amacıyla yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında dijital kanallardan BES başlatan müşterilere ayda sadece 250 TL’ye sözleşme başlatma ve ayda 1.000 TL ödemeli BES başlatarak birikimlerine ek 1.000 TL ek faydadan yararlanma imkanı sunuluyor.

30 kişiye 10 bin TL’lik hediye çeki 

Ayrıca 18 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında dijital kanallardan Çocuklara BES başlatan 30 Garanti BBVA Emeklilik müşterisi karne hediyesi olarak 10.000 TL değerinde hediye çeki kazanma şansı elde ediyor.

“Çocuklar yarıyıl tatilinde BES’le ödüllendirilebilir”

Kampanya hakkında bilgiler veren Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, “18 yaş altı BES, çocuklarının geleceğine yönelik tasarruf ve birikim yapmak isteyen ebeveynler için kazançlı bir yatırım aracı. Mesela yeni doğmuş bir bebeğe BES başlatır ayda 1.000 TL ödeme yaparsanız yılda yüzde 69* getiri ve yüzde 30 devlet katkısı ile 18 yılın sonunda 1.096.920,58 TL birikim elde edersiniz.  Şirket olarak çocukların BES’e dahil olmalarını ve gelecekleri için birikime küçük yaşta başlanmasını çok önemsiyoruz. Yetişkinler de artık kendilerinden önce çocuklarına hatta torunlarına BES yaptırarak onların emeklilik haklarını bugünden başlatıyor. Şimdiden 1 milyon çocuk BES’li oldu.Müşterimiz olmak isteyen  herkes bugün şubeye gitmeye veya temsilcilerimizi aramaya gerek kalmadan direkt BES ile birikim yapmaya başlayabiliyor. Bunun için Garanti BBVA Mobil’e giriş yapılması ve BES başvuru alanından ilgili adımları takip etmeleri yeterli oluyor. Dijital onay ile BES sözleşmeleri birkaç dakika içerisinde oluşturuluyor. Biz de dijital kanallarımızı kullanan müşterilerimize farklı avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Çocuğuna birikim yapmak isteyen ebeveynler yarıyıl tatilinde onlara BES hediye ederek emeklilik haklarını bugünden başlatabilirler” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER