22 Nisan 2024, Pazartesi
spot_img

Garanti BBVA Emeklilik 30’uncu yaşına 2,5 milyona yakın katılımcıyla girdi

30’uncu yılını kutlayan Garanti BBVA Emeklilik, yeni yaşına yaklaşık 2.4 milyon katılımcıyla girdi. Son bir yılda 18 yaş altı çocukların da BES’e katılmasının önünü açan düzenleme ile sistemde yer alan her 5 çocuktan 1’i Garanti BBVA Emeklilik ile sürece dahil olurken şirket 30 yılda 11 milyonu aşkın müşterisine de hayat sigortası yaptı.

Garanti BBVA Emeklilik 30’uncu yaşını kutluyor. Konuyla ilgili konuşan Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, “Sektöründe 30 yıldır hizmet veren bir kurum olarak milyonlarca müşterimizle birlikte kocaman bir aile olmaktan mutluluk duyuyoruz. BES ile müşterilerimizin güvenle birikim yapmasını, hayat sigortası ve yeni ürünümüz sağlık sigortasıyla kendilerini ve sevdiklerini güvence altına almalarına katkı sağlıyoruz. Neredeyse 20 yıla yakın süredir biriken 300 milyar TL’nin üzerindeki fon, BES sayesinde finansal sistemin içinde yer alıyor. BES’te her yıl hızla artan fon büyüklüğünün finansal sisteme uzun vadede daha önemli etkisi olacak.” dedi.

BES, rüştünü ispat etmiş bir sistem

Göçer, BES’in birçok amaç için kullanılabilen, rüştünü ispat etmiş, güvenilir bir sistem olduğuna dikkat çekerek “BES’teki birikiminizi ister çocuğunuza gelecek güvencesi olarak kullanın; düğününü yapın ya da üniversitesi için kullanın isterseniz ev almak, araba almak için kullanın. Her yıl gelişerek, kendini yenileyen bireysel emeklilik sistemi tüm aile fertlerinin geleceği için birikim imkânı tanıyor. 18 yaş altı katılımcıların sisteme dâhil olabilmesi, yüzde 30 devlet katkısı, BES’in hediye edilmesi uygulaması gibi birçok yenilik hayata geçti. Bunların yanı sıra, kısmi çekiş ve temlik haklarının sisteme dahil edilmesi gibi sistemi daha da avantajlı hale getirecek yenilikler de yolda. Bu nedenle henüz BES yaptırmamış herkesi sisteme dâhil olmaya ve geleceği için şimdiden harekete geçmeye davet ediyoruz.” diye konuştu.

Başarılarımızda “BİZ” olma bilincinin payı büyük

30 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları teknolojik altyapıları, yaratıcı ve yetkin insan kaynağı ile birçok başarılı işe imza attıklarını dile getiren Göçer, “Geçtiğimiz hafta da başarılarımızı kutlamak, “BİZ” olma bilincini ve ruhunu bir kez daha birlikte yaşamak adına Beykoz Kundura Fabrikası’nda çalışanlarımızla bir araya geldik. Geçen her bir senenin, verilen emeğin, müşterilerimizin, ailemizin gelecek güvencesine attığı adımı taçlandırmak için çok anlamı olduğuna inanıyor, bu yolculukta yanımızda olan iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER