13 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

Fibasigorta konut sigortasında iddialı 

Fibasigorta, yangın, hırsızlık, su baskını gibi beklenmedik durumlara karşı koruma sağlarken, yaz sıcaklarının iyice bastırdığı bu günlerde, müşterilerinin klima bakımını üstleniyor.

Fibasigorta, konut sigortasını, geniş teminat ve avantaj paketiyle müşterilerine sunuyor. Sigortacılıkta birinci yılını doldururken ilklerle adından söz ettiren Fibasigorta’nın konut ürününden yalnızca ev sahipleri değil kiracılar da yararlanıyor. Fibasigorta müşterileri, konut sigortasıyla, sadece evini ve eşyalarını korumakla kalmıyor, apartman ortak alanlarında meydana gelecek hasarları ya da komşularının evlerine verebilecekleri zararları da poliçe teminat ve limitleri dahilinde güvence altına alınıyor. Sigorta deneyimini dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlayan Fibasigorta’nın konut sigortası, web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat, hiçbir belgeye gerek olmadan, çok kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Poliçesi olanlar ise acil durumlarda mobil uygulama üzerinden hızlıca desteğe ulaşıyor. 

Yaz sıcakları bitmeden!

Fibasigorta, konut sigortasıyla beklenmedik durumlara karşı önlem alırken, hayatın olağan akışı içerisinde yaşanan sorunları da çözüyor. Güveni ve konforu yaşamın her anına yaymak için çalışan Fibasigorta, tesisat arızası, cam kırılması, çilingir ihtiyacı gibi durumlarda günlük yaşamı kolaylaştıran pek çok hizmet sunuyor. Sigorta paketindeki avantajların kapsamı, müşterilerin ihtiyacına göre değişiyor. Konut sigortasının kapsayıcılığını ortaya koyan en güzel örneklerden biri, yaz sıcağının yoğun olarak hissedildiği bugünlerde verdiği klima bakım desteği. Konut sigortası ürününü alan müşteriler, yılda bir kez klimalarının bakımını yaptırma şansı yakalayarak iklimlendirme sisteminin sorunsuz çalışmasıyla konforunu artıyor. Klima bakım hizmetinde arıza tespiti, elektrik kaçağı kontrolü, gaz basıncı ölçümü, iç ünite filtreleri temizliği ve iç ve dış ünite plastik kasa temizliği yer alıyor. Hizmetten faydalanmak isteyenlerin, Fibasigorta Müşteri Hizmetleri’ni arayarak randevu oluşturmaları gerekiyor. 

Sigortalı olmanın avantajı çok

Fibasigorta konut sigortasındaki diğer avantajlar arasında, yılda bir kez kombi bakımı hizmeti de yer alıyor. Yangın, hırsızlık, kira kaybı teminatlarının dışında  evde veya dışarıda yaşanan kazalar ve aksilikler sonrası aile üyelerinin ferdi kaza teminatı ile tedavi masraflarını da karşılıyor. İhtiyaç halinde hukuksal koruma teminatı ile  destek veriyor. Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) limitlerini aşan deprem hasarlarını, konut deprem sigortasıyla teminat altına alıyor.  Müşterilerine, anlık destek gerektiğinde, ücretsiz ve geniş asistans hizmeti sunuyor.

1 Yorum

  1. Arastırmalarda fiyatlamada riziko ölçümlerinde Sosyal ve fiziki antropolojiyi dikkate almayan sektör devamlı sınıfta kalmakta ısrarlı. Bu araştırmanın sonuçları da beyhude maalsefef. Kısaca saha kitle talep toplum sosyolojisi araştırmanın yer vermediği unsurlar. Çok yazik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER