24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Fahrettin Turan Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi olarak atandı

fahrettin turanRay Sigorta’da 2006 yılından bu yana Hasar ve Rücu Müdürü olarak görev yapan Fahrettin Turan, İcra Kurulu üyesi, Oto Teknik ve Hasar, Rücu Direktörü olarak atandı. Fahrettin Turan yeni görevinde, Ray Sigorta’nın oto teknik ve hasar, rücu departmanlarının gelişiminden, hedeflerinin gerçekleştirmesi için gereken bütün stratejilerin hayata geçirilmesinden sorumlu olacak, ilgili departmanlara liderlik edecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği 1999 yılı mezunu olan Fahrettin Turan; profesyonel kariyerine Egebank’ta aldığı Management Training programı sonrasında Mali Analist olarak başladı. Ardından TEB Factoring bünyesinde Krediler Uzmanı olarak görev yaptı. Turan, 2002 yılında İngiltere’de University of Cambridge’in İş İngilizcesi programını tamamladı. Türkiye’ye döndükten sonra Uzel Makina’da Satınalma ve Lojistik Sorumlusu olarak çalışma hayatına dönüş yaptı.

2006 yılında ise Ray Sigorta ailesine Satınalma ve Lojistik Müdür Yardımcısı olarak katıldı. 2007 yılından bu yana Ray Sigorta Hasar ve Rücu Müdürü olarak çalışan olan Turan, 2013 yılında Vienna Insurance Grubu’nun oryantasyon programı dahilinde 2 ay süreyle Çek Cumhuriyeti’ndeki lider sigorta şirketlerinde Underwriting, Satış ve Hasar Departmanlarında bulundu. Turan, 9 Nisan 2014 itibarıyla Ray Sigorta’da İcra Kurulu üyesi, Oto Teknik ve Hasar, Rücu Direktörü olarak atandı. Turan, evli ve bir çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER