20 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

Europ Assistance’ın yeni Genel Müdürü Cenk Keskinel olacak

Sn Stefano Sarti_ Sn Cenk KeskinelEurop Assistance Türkiye’nin kuruluşunu gerçekleştiren ve kuruluşundan bu yana Genel Müdür’lük görevini yürüten Stefano Sarti, koltuğunu 1 Mart 2014 tarihi itibariyle yine şirketin ilk gününden itibaren kilit pozisyonlarda görev almış olan Cenk Keskinel’e devrediyor.

Europ Assistance Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Cenk KESKİNEL 12 yılı aşkın operasyon, network yönetimi, müşteri ilişkileri ve iş geliştirme konularında asistans sektörü deneyimiyle güven vermektedir.

Araştırma geliştirmeye yatırıma devam edeceğiz

Europ Assistance Türkiye’nin kuruluşundan bu yana network, operasyon ve otomotiv pazarlama müdürlüğü görevini yürüten Keskinel, yeni sorumluluklar ve mücadeleleri dört gözle beklediğni belirterek, “Yoğun rekabetçi ortama rağmen, Europ Assistance Türkiye rekabetçi fiyatlar ile yüksek kalite ve yenilikçi hizmetler sunmanın mümkün olduğunu kanıtlamıştır. Geçen 4 sene içerisinde Europ Assistance Türkiye, yol yardım uygulamaları, IT Asistans gibi yeni ürünlerini ve anlık raporlama gibi hizmetlerini iş ortaklarına sunan ilk asistans şirketidir. Bu açıdan bakıldığında, araştırma ve geliştirme konularına yatırım yaparak hedefimize yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yerel yönetime güven tam

Europ Assistance Grup, Europ Assistance Türkiye’nin network ağı ve operasyon süreclerinin kurucusu Keskinel’i Genel Müdür atayarak, yerel yönetime olan güvenini ve istikrarının gücünü sektöre gösteriyor.

Europ Assistance Türkiye Genel Müdürü Stefano Sarti, Europ Assistance yönetim kurulunun Türk yönetime geçilmesi yönündeki kararının çok doğru bir karar olduğunu,Keskinel’in mükemmel pazar tecrübesi, itibarı ve tüm iş ilişkileri ile Europ Assistance Türkiye’yi başarıyla yöneteceğine inancını belirtti. Sarti, “Cenk Keskinel Europ Assistance Türkiye’nin kuruluşundan bu yana tüm stratejik kararlarda yer almıştır. Geçtiğimiz 4 yıla baktığımda, tüm iş ortaklarımıza, hizmet sağlayıcılarımıza ve ilk günden bu yana Europ Assistance’ın ortak başarısına inanan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye için uzun vadeli strateji

Önümüzdeki yıllarda, Europ Assistance Türkiye, Europ Assistance Grup’un dünya çapında büyüme planının bir parçası olarak, araştırma-geliştirme konusunda yatırım yapmaya devam edecek. EAT’nin yeni Genel Müdürü Cenk Keskinel, Europ Assistance stratejisini referans göstererek, “Sigorta sektöründe özellikle otomotiv branşında yaşanan zorlu dönemlerden sonra pazarda artan bir olgunluk gözlemliyoruz. Mobil ve telematik gibi geleceğin çözümlerinin de dahil olduğu, ürün farklılığı ve üst düzey hizmet kalitesi ile tüm sektörde değişim başladı” dedi.

Bu bağlamda Europ Assistance, sigorta, otomotiv, bankacılık ve perakende sektöründe ortaklarına benzersiz ürünler ve çözümler sunmaya devam edecek. Bununla birlikte Europ Assistance Türkiye, sektördeki en genç asistans şirketidir. Gelecek ile ilgili görüşlerini sorduğumuz Keskinel, “Yerel sektörde en hızlı büyüyen ve en iyi performansı gösteren asistans şirketiyiz. Yerel deneyimlerimize ek olarak dünya çapındaki ağımız ve iş ilişkilerimizden istifade ederek başarı hikayelerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER