16 Haziran 2024, Pazar
spot_img

Eureko Sigorta genç girişimcilere desteğini sürdürüyor

12052014e Eureko Sigorta’nın çalışanları, müşterileri ve iş ortakları başta olmak üzere tüm paydaşlarına yönelik olarak başlattığı Öncü Gönüllüler Hareketi, gönüllü aktivitelerini gerçekleştirmeye başladı

Öncü Gönüllüler, Genç Başarı Vakfı’nın “Genç Girişimciler Danışmanlarını Arıyor” projesine destek verdi. Projeye katılan öğrenciler Öncü Gönüllüler’in danışmanlığında gerçeğini simüle eden bir şirket kuruyor ve iş hayatını deneyimleme fırsatı buluyor. Fayda sağlayacak, farklı bir ürün geliştirmek için çalışan öğrenciler Mayıs sonunda düzenlenecek yarışmada dereceye girmek için yarışacak.

Öncü Gönüllüler Hareketi kapsamında genç girişimcilere destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Eureko Sigorta Online Sigortacılık Program Koordinatörü ve Öncü Gönüllüler Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Odar şunları söyledi:

“Geleceği şekillendiren sigorta şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda, Eureko Gönüllüleri’yle birlikte hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle de sektöre öncülük etmeyi ve insanların hayatına tat katmayı hedefliyoruz. Genç Girişimciler Danışmanlarını Arıyor da bu kapsamda iki yıldır destek verdiğimiz bir proje. Geçtiğimiz yıl danışmanlık verdiğimiz öğrenciler proje sonunda düzenlenen yarışmada Satış ve Pazarlama dalında birincilik ödülü kazanmıştı. Genç girişimcilere desteğimizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyor, bu vesileyle herkesi hareketimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.”

12052014d

Öncü Gönüllüler finansal okuryazarlık için de kolları sıvadı

Bugüne kadar katıldığı aktivitelerle eğitime desteğini kesintisiz sürdüren Eureko Sigorta, bu desteğini finansal okuryazarlık alanına da taşıdı. Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği’ne destek veren Öncü Gönüllüler, İstanbul Borsası’nda aldıkları birer günlük eğitimin ardından 9 – 14 yaş arası çocuklara eğitim vererek tasarruf bilincinin oluşmasına katkı sağlamayı hedefledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER