15 Temmuz 2024, Pazartesi
spot_img

Eureko Sigorta Finansal Dönüşüm Projesi, bugün SAP Sigortacılık Günü’nde tanıtılacak

sapDünyanın lider kurumsal iş yazılımı sağlayıcısı SAP, Sigortacılık Günü etkinliği düzenliyor. SAP’nin 6 Mart’ta Ceylan Intercontinental Hotel düzenleyeceği etkinlikte “Eureko Sigorta Finansal Dönüşüm Projesi” de tanıtılacak.

 

Dünya çapında 2 binin üzerinde sigorta şirketinin iş ortağı olan kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Türkiye’de sigortacılık sektörüne inovasyon ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunuyor.

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep KeskinSAP Dünya Sigorta Başkanı Robert Cummings, SAP Dünya Sigorta Strateji Direktörü Anton Tomic, Eureko Sigorta’nun CFO’su Wieger Wagenaar ve Boston Consulting Group Dünya Sigorta Operasyonları Başkanı Dr. Stephan Heydorn gibi liderlerin katılacağı SAP Sigortacılık Günü’nde sektör profesyonelleri bir araya gelecek.

 

“Geleceğin sigorta müşterisini ve pazarını ne belirleyecek?” sorusuna yanıt aranacak olan toplantıda dijital sigortacılığın sunduğu imkanlar, sigortacılıkta finansal karlılık analiz modeli, sigortacılıkta yeni nesil IK uygulamaları ve SAP’nin geliştirdiği dünyanın tek ve gerçek zamanlı veri tabanı üzerinde çalışan “Suite on HANA” teknolojisini Türkiye’de ilk kez kullanan “Eureko Sigorta Finansal Dönüşüm” projesini tanıtılacak.

SAP Sigortacılık Günü Programı
SAP06032014

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER