29 Kasım 2023, Çarşamba
spot_img

ERGO Ailesi acenteleriyle büyümeye devam ediyor

ERGO Yeni Is ortaklariylaERGO Türkiye tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve farklı illerden davet edilen ERGO’nun yeni iş ortakları şirketin yöneticileriyle bir araya geldi. Bu toplantılar aracılığıyla ERGO Türkiye, iş ortaklarıyla olan iş birliğini çok daha sağlam ve sağlıklı bir noktaya taşımayı amaçlıyor.

2 gün boyunca devam eden program kapsamında ilk olarak ERGO Türkiye CEO’su Theo Kokkalas ve İcra Kurulu üyeleri 2014 yılı hedef ve stratejilerini paylaşırken birim müdürleri farklı branşlardaki ürünler, iş kabul politikaları ve uygulamalarla ilgili bilgileri acentelere aktardı.

İnteraktif olarak gerçekleştirilen toplantıda, ERGO Türkiye ailesine yeni katılan acenteler görüş, öneri ve sorularıyla toplantıda etkin rol aldı. Toplantı kapsamında, günlük iş akışında sürekli iletişim halinde bulunan operasyon ve teknik departmanlar ile acenteler tanışma fırsatı yakaladı.

ERGO Türkiye yöneticilerinin acentelerle bir araya geldiği ve oldukça verimli geçen toplantının ardından İstanbul’un önemli tarihi dokularından birisi olan Kız Kulesi’nde bir akşam yemeği düzenlendi. Ertesi gün ise düzenlenen Adalar Turu’nda Aya Yorgi Kilisesi, Adalar Müzesi ziyaret edildi.

 

Daha ayrıntılı bilgi için:

 

ERGO Türkiye

Banu Sürüel

0216 666 76 62

banu.suruel@ergoturkiye.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER