5 Aralık 2023, Salı
spot_img

Cemal Ererdi, Ayşe Arman’ı etkiledi

axaarmanAxa Sigorta’nın Antalya’da gerçekleşen acente toplantısına katılan Gazeteci Ayşe Arman, Axa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cemal Ererdi’nin işyerlerinde kuaför, masaj ve spor alternatiflerine yer vermek istediklerini açıkladığını belirterek, “Sektör değiştirebilirim’ dedi.

Axa Sigorta’nın 22 Kasım’da Antalya’da gerçekleşen acente toplantısına gazeteci Ayşe Arman’da katıldı. ‘Axa Sigortalı olmak 2014’ temalı toplantıya konu konuşmacı olarak katılan Arman, Axa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cemal Ererdi’nin eğlenerek çalışan personeli anlattığı konuşmasından etkilendi. Duygularını fotoğraf paylaşım sitesi Instagram’da paylaştığı fotoğrafa eklediği yorumda ‘ Vayyyy ki ne vayyy!!!’ yazarak açıklayan Arman, Ererdi’nin Axa’ya ait işyerlerinde kuaför, masaj ve farklı spor alternatiflerini bulundurmak istediğini belirtti. Kişilerin bu olanaklarla kendine zaman ayırabileceğini ve işini aşkla yapabileceğini belirten Arman, Ererdi’nin konuşmasından etkilendiğini yaptığı espri ile bir kez daha belirtti: “Sektör değiştirebilirim.”

“Sigorta-migorta denilince sıkıcı olur sanmıştım”

Sigorta denildiğinde sigortacıların sıkıcı olacağını düşündüğünü ancak Axa Sigorta ekibini eğlenceli ve enerjik bulduğunu belirten Arman’ın Instagram’da paylaştığı fotoğraf ve yorumu şöyle: “Bugün Antalya’da Axa Sigorta toplantısında konuşmacıydım! Müthiş bir ekip ❤️ gençler, enerjikler, eğlenceliler… Ben sigorta-migorta denilince sıkıcı olurlar zannetmiştim, nasıl yanılmışım anlatamam… yıkılıyorlardı!!!! Zaten sürekli en itibarlı, en beğenilen şirket filan seçiliyorlarmış… Benden önce CEO’ları Cemal Ererdi’nin konuşması vardı. Vayyy ki ne vayyyy!!!! ‘Eğlenerek çalışan personel’i anlatıyordu. İşe gelirken ayakları geri geri gitmeyen… Can atarak işe gelen… hem çalışan hem eğlenen… Hayatı sırf işten ibaret olmayan… Axa’ya ait iş yerlerinde manikür, pedikür, masaj, farklı spor alternatiflerini bulundurmak istediklerini anlattı. Telefonla iş hallederken manikür yaptıran çalışan… Köle değil de hayattan keyif alan, kendine de zaman ayırabilen ama işini de aşkla yapan… Ben bile gaza geldim, o konuşmayı dinledikten sonra her an sektör degiştirebilirim hahahahaha… O kadar ilham verici şeyler anlattı ki, o kadar doğal, o kadar samimiydi ki bayıldım!!!! Arkamda ne yazdığına gelince… Beni en çok tanımlayan duygu: Merak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER