20 Temmuz 2024, Cumartesi
spot_img

BNP Paribas Cardif’in Global CEO’su Türkiye ekibiyle buluştu

heyecanimiz-var-sirket-bakiyoruzBNP Paribas Cardif Global CEO’su ve Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Pierre de Villeneuve, yeni görevine atanmasının ardından İstanbul’a yaptığı ilk ziyarette şirketin yönetim kadrosu ile bir araya geldi.

BNP Paribas Cardif Global CEO’su ve Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Pierre de Villeneuve’ün ziyareti dolayısıyla, BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir’in ev sahipliğinde 12 Mart 2014 Çarşamba günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda özel bir gece düzenlendi. BNP Paribas Cardif’in globaldeki 40’ıncı Türkiye’deki ise 5’ci yılının kutlandığı gecede ayrıca 5’inci yılını dolduran çalışanlara da plaket verildi.

13 Mart 2014 Perşembe günü ise BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında bir araya gelen şirket üst yönetimiTürkiye ve dünyadaki ekonomik gelişmeler, sigorta sektöründe yaşanan değişimler, şirketin global stratejileri ve Türkiye hedefleri üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

“Sektördeki konumumuzu da güçlendirmeye devam edeceğiz”
Toplantı oldukça verimli geçtiğini söyleyen BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, “Gerek şirketimiz gerekse de sektörümüzle ilgili önemli bilgi paylaşımlarında bulunma fırsatı bulduk. Geleceğe dönük hedef ve stratejilerimizi planlamamızda bize rehberlik edecek çok değerli görüşler ve desteklerini aldık. BNP Paribas Cardif Türkiye olarak, şirketimizin globaldeki 40 yıllık tecrübesi ile sektörel büyümeyi hedeflediğimiz gibi sektördeki konumumuzu da güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

“Türkiye sigortacılık sektöründe anahtar ülkelerimizden biri”
Türkiye’ de bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden BNP Paribas Cardif Global CEO’su ve Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Pierre de Villeneuve ise “Ev sahiplikleri ve 2011 yılındaki entegrasyondan bu yana gerçekleştirdikleri hızlı büyüme için BNP Paribas Cardif Türkiye ekibine teşekkür ederim. Sahip oldukları enerji ve başarma tutkusu ile gösterdikleri yüksek performanstan mutlu olduğumu belirtmek isterim. BNP Paribas Cardif olarak, Türkiye’yi sigortacılık sektöründe anahtar ülkelerimizden biri olarak görüyoruz. Türkiye, genç nüfusu ve sahip olduğu sigortacılık potansiyeli ile sürdürülebilir büyümemiz için önemli bir rol oynuyor. Beş yıl gibi iş dünyasında kısa sayılacak bir sürede hizmet kalitesiyle Türk sigorta sektörünün en güçlü oyuncularından biri haline gelen BNP Paribas Cardif Türkiye’nin yakaladığı başarıdan gurur duyuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER