13 Haziran 2024, Perşembe
spot_img

BNP Paribas Cardif Türkiye ekibi yılın ilk yarısını değerlendirmek için toplandı

30062014d

BNP Paribas Cardif Türkiye ekibi, yılın ilk yarı finansal değerlendirmesini yapmak üzere 26 Haziran Perşembe günü Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

“İster(sen) Başarırız” teması konseptiyle düzenlenen ve BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemeğe şirketin üst düzey yöneticilerinden oluşan 64 kişilik ekip katıldı. Buluşmada, şirketin 2014 yılının ilk yarı finansal değerlendirmesinin yanı sıra gelecek hedefleri ve büyüme stratejileri paylaşıldı.

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir yemekte yaptığı konuşmada, 2013 yılını başarılı bir grafikle tamamladıklarını, yılın ilk yarısında da sektördeki büyümelerini başarıyla sürdürdüklerini ifade etti. Kişmir, “Kurum olarak sene başında 2014 yılı için belirlediğimiz hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Koruma ürünlerinde yakaladığımız hızlı büyüme trendini 2014 yılının ilk yarısında da hem İş Ortaklıkları hem de Banka Sigortacılığı kanallarımızda sürdürüyoruz. Yakaladığımız finansal sonuçlar da bu büyümenin göstergesi. Mayıs sonu itibariyle şirketimizin koruma ürünlerindeki toplam büyümesi %50’nin üzerinde gerçekleşerek brüt prim üretimimizi 120 Milyon TL seviyesi üzerine taşımıştır. Yakaladığımız büyüme ivmesi özellikle banka sigortacılığı kanalında yılbaşından bugüne %80 seviyesine ulaşarak BNP Paribas Cardif’i sektörün en hızlı büyüyen şirketi konumuna yükseltmiş bulunmaktadır. Bugünkü buluşmamızın temasını “İster(sen) Başarırız” olarak belirledik. Çünkü sürdürülebilir başarının takım çalışmasıyla mümkün olduğunu ve rekabetin çetin olarak yaşandığı sektörümüzde ancak bu başarıyı yakalayacağına inanan ekip arkadaşlarıyla hedeflerimize ulaşacabileceğimizi biliyoruz. Ekip çalışmasına dayalı ve ortak amaca odaklı bir şirket olarak, 2014’ü hedeflerimizin de üzerine çıkarak tamamlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Yemekte ayrıca geçtiğimiz yıl şirket içinde inovasyon kültürünü yaratmak amacıyla başlatılan “Cardif’in Yıldızları Ödül Programı” kapsamında, şirketin karlılığına, verimliliğine ve sürdürülebilir başarısına katkı sağlayan başarılı projelerin sahiplerine de ödülleri verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER