8 Aralık 2023, Cuma
spot_img

BNP Paribas Cardif Türkiye, 2015’te de “Tam Yol İleri” diyor

cemal kimsirYöneticiler Toplantısı’nda 2014 yılı verilerini değerlendiren BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, “2015 yılında da yine ‘Tam Yol İleri’ diyerek, sektördeki yükselişimizi sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

BNP Paribas Cardif Türkiye yöneticileri, 17-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya Xanadu Resort Otel’de yöneticiler toplantısında bir araya geldi. Şirketin yöneticilerinden oluşan 65 kişilik ekibin katıldığı toplantıda, 2014 yılının global ve ülke genelinde değerlendirmelerinin yanında şirket olarak ticari ve finansal değerlendirmesini yapılarak, 2015 yılının hedef ve stratejileri görüşüldü.

“Sektörün oldukça üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik”

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir toplantının ilk günü gerçekleştirdiği sunumda, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi sigortacılık yaklaşımlarının sonucu olarak başarılı bir yıl geçirdiklerini belirtti. Kişmir, “Sene başında belirlediğimiz büyüme stratejilerimizi başarıyla uyguladık. 2015 yılında da yine “Tam Yol İleri” diyerek, sektördeki yükselişimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. 2014 yılı Ağustos ayı itibarıyla koruma ürünleri brüt prim üretiminde 200 milyon TL seviyelerine ve yüzde 7.3 pazar payına ulaşarak yüzde 35’lik bir oranla sektörün oldukça üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik. Yine aynı dönemde Banka Sigortacılığı kanalımız yüzde 80’nin üzerinde büyüdü. İş ortaklıkları kanalımızda da yükselişimizi sürdürdük ve bir önceki yıla göre yüzde 20’lik bir büyüme yakaladık. Rekabetin sürekli arttığı sektörümüzde piyasalarda yaşanabilecek dalgalanmaları da göz önüne alarak 2015 yol haritamızı çizdik. Önümüzdeki yıl da sahip olduğumuz başarı isteği ve güçlü takım ruhu ile hedeflerimizin üzerinde bir performans sergileyeceğimize inanıyorum” dedi.

Konferans ve sunumlarla 2015 yılına hazırlanan BNP Paribas Cardif Türkiye ekibi, toplantının son gününde serbest bir gün geçirerek yılın yorgunluğunu atma fırsatı buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER