26 Mayıs 2024, Pazar
spot_img

BNP Paribas Cardif ten 40 ıncı yılında 40 hediye

bnpemekBNP Paribas Cardif Emeklilik, global şirketi BNP Paribas Cardif’in 40’ıncı yılını 40 müşterisine birbirinden güzel hediyeler vererek kutluyor. 22 Kasım – 22 Aralık 2013 tarihleri arasında kişisel bilgilerini güncelleyen BNP Paribas Cardif Emeklilik katılımcıları, Samsung cep telefonu, notebook, tablet bilgisayar ve LED TV kazanma şansı yakalıyor. ‘Değişen dünyanın sigortası’

BNP Paribas Cardif Emeklilik Pazarlama ve Dijital Kanal’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Çağlar, kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden BNP Paribas Cardif’in 40’ıncı yıl dönümünü Türkiye’deki katılımcılarıyla birlikte kutlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Çağlar, “Kurum olarak, katılımcılarımıza doğru ve zamanında destek vermek öncelikli hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Katılımcılarımızın güncel bilgilerinin sistemimizde bulunması onlara en hızlı şekilde bilgi aktarımını sağlayabilmemiz için çok önemli. Globaldeki şirketimizin 40’ıncı yılı vesilesiyle hazırladığımız kampanyada, bilgilerini güncelleyen katılımcılarımıza özel hediyeler sunuyoruz. ‘Değişen dünyanın sigortası’ sloganıyla hareket eden bir kurum olarak, katılımcılarımızın yanında olmaya ve beklentilerine uygun çözümler yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Kampanya kapsamında bilgilerini güncelleyerek çekiliş hakkı kazanan 40 BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterisinden 5 kişi Samsung i9500 Galaxy S4 cep telefonu, 5 kişi Samsung notebook bilgisayar, 10 kişi Samsung Galaxy Note 16 GB tablet bilgisayar ve 20 kişi Samsung LED TV kazanacak. Kazananlar BNPPCardifTR Twitter ve BNPPCardifTurkiye Facebook adreslerinden de duyurulacak.

Kampanyaya katılmak isteyen katılımcıların sistemdeki bilgilerini internet şubesi üzerinden veya 444 43 23’ten Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak güncellemeleri yeterli oluyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye bnpparibascardif.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER