25 Mayıs 2024, Cumartesi
spot_img

BNP Paribas Cardif Saha Satış Ekibi “Tam Yol İleri” dedi

20052014bBNP Paribas Cardif Türkiye Banka Sigortacılığı Kanalı Satış Toplantısı, 9-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Antalya Crystal Nirvana Lagoon Otel’de gerçekleştirildi.

“Tam Yol İleri” teması çevrevesinde hazırlanan Banka Sigortacılığı Kanalı Satış Toplantısı’nda şirketin Bireysel Emeklilik Sistemi ve Hayat sigortaları 2014 yılı satış stratejisi ve hedefleri paylaşıldı. Toplantıya BNP Paribas Cardif Türkiye üst düzey yönetiminin yanı sıra emeklilik ve yaşam danışmanlarından oluşan yaklaşık 200 kişilik ekip katıldı. Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan gazeteci-yazar Serdar Kuzuloğlu da gerçekleştirdiği sunumla toplantıya renk kattı.

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, toplantıda yaptığı açılış konuşmasında dünya ve Türkiye’nin ekonomik gündemi ile sigorta sektöründe yaşanan gelişmelere değinerek, şirketin sektördeki yeri ve hedeflerini paylaştı.

20052014a

BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı Genel Müdür Yardımcısı Emre Erkan ise toplantıda gerçekleştirdiği sunumda, şirketin Bireysel Emeklilik Sistemi ve Hayat sigortaları satış stratejilerinde satış ekibinin önemini belirterek, şirket olarak 2014 yılında bu alanda önemli atılımlar planladıklarını ifade etti. Erkan, “BNP Paribas Cardif olarak, 2013 yılını yükselen bir satış grafiğiyle tamamladık. 2014 yılı stratejimiz doğrultusunda da ivmeyi artırarak büyümemizi sürdüreceğiz. Bu anlamda şirketimizin müşterilerimize karşı görünen yüzü olan siz değerli emeklilik ve yaşam danışmanlarımıza da önemli görevler düşüyor. Bireysel Emeklilik Sistemi ve Hayat sigortaları ürünlerimizin satışında belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. Sektörümüzde ve piyasalarda yaşanabilecek dalgalanmalarda mücadelemizi sürdürerek, sert rüzgarlara karşı “Tam Yol İleri” diyeceğiz. Bugün burada yol haritamızı çizmek, aksiyonlarımız belirlemek üzere toplandık. Sahip olduğumuz ekip ruhu ve başarı isteğiyle her engeli aşacağımıza yürekten inanıyor, katılımınız için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER