24 Mayıs 2024, Cuma
spot_img

Başarılı MetLife acenteleri Sarıgerme'de ödüllendirildi

deniz yurtseven odulMetLife Emeklilik ve Hayat, 2013 yılında ferdi kaza, bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşlarında en yüksek prim üretimi gerçekleştiren beş acentesini Sarıgerme’de gerçekleştirdiği Acenteler Toplantısı’nda ödüllendirdi.

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın, her yıl düzenlediği Acenteler Toplantısı, Hilton Dalaman Sarıgerme Oteli’nde yapıldı. 2014 yılında en iyi ilk yarıyıl performansını gösteren acentelerin katıldığı organizasyonda, MetLife’ın bu yıl içerisinde elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar ve acentelerin performansı değerlendirildi.

Dört gün süren organizasyonun son gecesinde 2013 yılında en yüksek başarıyı sağlayan acentelere ödülleri takdim edildi. Beş acente, ferdi kaza, bireysel emeklilik ve hayat sigortası branşlarında ürettikleri prim performanslarıyla ödüle layık görüldü. Bunun yanı sıra prim üretim seviyelerine göre özel statüde yer alan 13 acente de bu kapsamda onurlandırıldı.

Yurtseven: “Güçlü acente yapımızı sürdüreceğiz”

Ödül gecesinde 2014’ün ilk yarıyıl performansı ve sektöre yönelik değerlendirmelerde bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, şirketin sahip olduğu tecrübeli ve güçlü acente yapısının sürdürüleceğinin altını çizdi.

Yurtseven, “MetLife, sahip olduğu tecrübeli ve güçlü acente yapısıyla Türkiye sigorta sektöründe farklı bir konumda bulunuyor. Sahip olduğumuz bu önemli değer sayesinde önümüzdeki dönemde de şimdiye kadar göstermiş olduğumuz performans ve başarıyı artırarak devam ettireceğimize olan inancımız tam. MetLife, Türkiye’de faaliyetlerine başladığı dört yıl içerisinde hem ferdi kaza hem de BES tarafında önemli bir büyüme potansiyeli yakaladı. Tüm ekip olarak göstermiş olduğumuz azim ve çalışma gayreti ile bu potansiyeli önümüzdeki dönemde de katlayarak devam ettireceğimizi öngörüyoruz” dedi.

2013 yılı performansıyla Cape Town ve Girit gezilerine katılmaya hak kazanan 15 acente de ödül gecesinde ayrıca onurlandırıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER