20 Nisan 2024, Cumartesi
spot_img

Baden Baden’de Türk gecesine büyük ilgi

2023 Baden Baden Reasürans Buluşmaları Avrupa’nın her yerinden gelen 3 bin sigorta ve reasürans profesyonelinin katılımıyla 22-26 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. 24 Ekim tarihinde Maher Holding Sigorta Grubu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türk gecesi ise katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

2023 Baden Baden Reasürans Buluşmaları 22-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Kongreshausta GuyCarpenter’ın düzenlediği Baden Baden Reasürans Buluşmaları, reasüransta alternatif çözümlerin öne çıktığı bir sempozyum olarak son bulurken 170 davetlinin katıldığı Türk gecesi sempozyumun en ilgi çeken bölümlerinden biri oldu. IUC ve Locton tarafından organize edilen gece, Maher Holding Sigorta Grubu şirketleri Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Gecede TSB Genel Sekreteri Özgür Obalı reasürörlere ve katılımcılara Kahramanmaraş depreminin etkileri ve Türk Sigorta piyasasında hayata geçirilen uygulamalarla ilgili sunum yaparken, Türkiye Sigorta Birliği yöneticileri tarafından aktarılan eylem planları olumlu tepkiler aldı. Türkiye ve Dünya’dan uluslararası sigorta şirketleri ile çok sayıda reasürans brokerinin katılım sağladığı gece sektörümüze dair olumlu perspektifler sundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER