24 Nisan 2024, Çarşamba
spot_img

Axa’dan Ford’a özel kasko: F Kasko

02072014a

Axa Sigorta ve Ford Otosan işbirliği ile hayata geçirilen ‘F Kasko’ poliçesi yaptıranlara birçok avantaj sunuluyor. Ford marka araç sahipleri için geliştirilen F Kasko, Ford kullanıcılarına en cazip şartlarda genişletilmiş kasko olanağı sağlıyor.

Axa Sigorta ve Ford Otosan işbirliği ile Ford marka araç sahipleri için geliştirilen F Kasko, ford kullanıcıları için en iyi koşullarla genişletilmiş kasko olanağı ve birçok avantaj sunuyor. F Kasko kapsamındaki araçların tamir ve bakım hizmetleri Ford Yetkili Servislerinde, uzman Ford teknisyenleri tarafından yapılacak. Ayrıca F Kasko kapsamında yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılarak Ford güvencesi ve kalitesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunacak. F Kasko kapsamında Ford Yetkili Servislerinde yapılan onarımların Ford standartlarına uygun şekilde yapılması sayesinde bu araçların ikinci el değerinin diğer araçlarla kıyaslandığında daha yüksek olması bekleniyor.

Axa Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cemal Ererdi yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin en büyük sigorta şirketi Axa Sigorta olarak Türkiye’nin otomotiv liderlerinden Ford ile Ford marka tutkunlarının otomobilleri için tam güvence sunan yepyeni bir ürün yaratmanın gururunu yaşıyoruz. F Kasko sahipleri, piyasadaki diğer kasko poliçelerine göre birçok avantaja sahip olacaklar. İşte bu yüzden tüm Ford kullanıcılarını Axa Sigorta’dan F Kasko sahibi olmaya davet ediyorum” dedi.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün ise Ford marka araçları tercih eden kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Yetkili servislerimizde üretici standardında onarım kriterleri, orijinal yedek parça ve eğitimli teknisyenler tarafından bakım ve onarım gören araçlarımız ilk günkü gibi yeniliğini koruyor ve daha yüksek ikinci el değerine sahip oluyor. Müşterilerimizin, güvenlik testlerinden en yüksek puan almış Ford araçlarını ilk günkü güven içerisinde kullanmaları bizim için son derece önemli. Bu sebeple geliştirdiğimiz F Kasko’da, Axa Sigorta ile bu güveni perçinleyecek bir iş birlikteliği geliştirmekten dolayı mutluyuz.”

F Kasko’nun avantajları

  • F Kasko ile 2 bin 500 TL’ye kadar olan hasarlarda, ekspere gerek kalmadan hızlı bir şekilde aracın onarımı Ford Yetkili Servisleri’nde tamamlanacak.
  • Binek otomobillerde hasar sebebiyle serviste geçirdiği süreçte müşteriler Ford konforundan mahrum bırakılmıyor, Ford marka ikame araçlar sunuluyor. Ticari araçlarda ise Ford öncelikli olmak üzere ikame araç temini gerçekleştiriliyor.
  • Düzenlenecek kampanyalarla F Kasko sahiplerine birçok sürpriz avantaj sağlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER